opel atm pendik

ulker16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaşlar opel atm den bir araç alıcam sıfır olucak araç kendm bursada olduğum için parayı gönderip sonra 3 gün sonra aracı almaya gidicem sizde nasıl bir bayidir güvenilirmi. daha önce alış veriş yapmış arkadaşlar varsa sözlerinde sadıklarımı gbi  bilgiler rica ediyorum ilginize teşeküürler...

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: opel atm pendik

ulker16 link' Alıntı:
iyi günler arkadaşlar opel atm den bir araç alıcam sıfır olucak araç kendm bursada olduğum için parayı gönderip sonra 3 gün sonra aracı almaya gidicem sizde nasıl bir bayidir güvenilirmi. daha önce alış veriş yapmış arkadaşlar varsa sözlerinde sadıklarımı gbi  bilgiler rica ediyorum ilginize teşeküürler...
Merhabalar ben araçı odak bayiden aldım ama atm'den alanlarda yardımcı olacaktır

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: opel atm pendik

Ben 2012 kasımda aracımı ordan almıştım. Telefonla satın almıştım aracı. Bir kere tırdan indiği gün araca bakmaya gitmiştim. Paramın 10000 TL'si araç geldikten 1 hafta sonra hazır olacağı için 1 hafta açık garajlarında aracı bekletmişlerdi. Alacağım gün de boya koruma şeffaf filmler ve cam filmi gibi uygulamaları yapılıp teslim almıştım. Herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmamıştım.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracta ATM cikisli ancak ben ikinciel aldigim icin herhangi bir fikrim yok malesef. Arac icin odemenizi banka gibi resmi yollardan yapip aciklama kismina not duserseniz sorun olmayacagini dusunuyorum, nihayetinde bunlar galerici degil koklu bir markanin İstanbul bayisi

sheepman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben pendikte oturdugum halde gidip buyukcekmeceden aldım aracımı cunku arastırdıgım kadarıyla hiç güvenli degil arkadaşımda aynı şekilde gtc tek orda vardı ordan almamak için ankaradan getirtti arabayı.ben gidip konustugumda da beni kazıklamaya çalışmışlardı.eger şikayetvar sitesine girerseniz kac tane kazalı ve boyalı 0 araç sattıklarını gorebilirsiniz.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yetkili servis olduğu için sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.
Ben de Mersin Gedizlerden almıştım aracımı, teslim almadan 4 gün önce banka havalesi ile ödemeyi yapmıştım. Herhangi bir problem olmamıştı.
Sonuçta OPEL yetkili servisi... Ama banka yoluyla yapın transferinizi, not olarak da düşün kayıtlarda bulunsun. Dekontu da alın, para transferini yaptıktan sonra servis yetkilisine dekontu email ile gönderin.

enigma33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pendik'te oturuyorum ama 1 ay sonra bakım yaptırmak için ATM'yi tercih etmeyeceğim.

1. Astra'dan önce de Corsa sahibiydim, Corsa ile kaza yaptım, sol kapıları ve sol arka çamurluğu boyadılar ve bir de kapı camlarını... Maskelemeyi bile becerememişlerdi, camlarımın kenarları kırmızı idi  madd

2. Corsa'yı satıp Astra almak için çok uzağa gitmeyeyim bari dedim, satış temsilcisi bayan, bedava arka park sensörü teklif etti, peki dedim. Plaka işlemleri, kredi, kapora vb. derken birkaç gün geçti, hatırlattım park sensörlerini, tamam taktıracağım cevabına rağmen aracı teslim alırken olmadığını gördüm, daha fazala üstelemedim, iyi ki de üstelememişim, dandik bir şey takacaklar, Corsa'nın başına gelene benzer de arka tamponumun başına gelecekti belki de, o yüzden içim rahat... Astra'nın ön cam çerçeveleri tazyikli su ile yıkandığında deforme oluyor biliyorsunuz, güya aracı temiz teslim edecekler ya, yıkamışlar, deformasyonları ile teslim ettiler, vites topuzu da bir miktar çizikti... Ama önceden teslim tesellüm formunu imzalatmışlar bana, geçmiş olsun, satış temsilcileri böyle işte...

Opel ATM'de böyle şeyler normal olduğundan hazırlıklı olun, aracı teslim almadan önce imza atmayın, aracın başına gidin, içiniz rahat olursa imza atıp teslim alın arabayı... Ya da iyisi mi siz mümkünse uzak durun...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben antalyadan almıştım kapora yatırmıştım almadan önce herhangi bir sıkıntı olmaz. Ancak atm'yi sevmiyorum. Bizim eski partnere 10bin lira değer biçmişlerdi hatta 9duda astra alcaz diye 10a sayıyorlardı. Aracı 15e sattık :)

ulker16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler arkadaşlar vazgeçtim fiyatta çok uygundu astra 1.4 140 hb sport manuel sitil paket için 56.500 tl fiyat verdiler. araştırmalarıma göre sitil paketsiz aracı bile başka bayiler o rakama vermıyolar.şüphelendm ve vazgeçtim düşünen olursa beyazı bugun satmışlar öle dediler almina beyaz gri varmış aynı rakama