Pendik Opel ATM servisi problemleri

earnhardtt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.Otoparkta aracima carpmislardi bunu da paylasmistim forumda.Hasar icin pendik opel ATM ye gittim ama gitmez olaydim.On tampon boyandi fakat bunun yaninda far yikamanin etrafinda ki siyah lastik olan yerde beyaza boyanmisti ve inanilmaz kotu bir goruntu! sag park sensorunun yarisi icerde kalmis sag far yikama kapagi tam oturmuyordu. daha sonra aracimi yine 2 gun bu sorunlari halletmek icin aldilar bu sefer de daha sonradan fark ettim ki sis grubunda parca eksik! boyle servisler opel in marka degerini dusuruyor.ben uyarayim dedim sikinti cekmeyin!!

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Pendik Opel ATM servisi problemleri

büyük geçmiş olsun.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun böyle servislerden uzak durulmalı

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Böyle servisleri mümkün olduğunca ifşa edip onlardan uzak durmaya çalışmak lazım. Bu arada Opel TR servislerine çeki düzen vermek için neyi bekliyor! Bir yerden başlasınlar artık, bu kadar da olmaz ki!

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

earnhardtt link' Alıntı:
cok tesekkurler ama bence bir problemde biz musterilerde.inanmiyorum ki herkes opel Turkiye'yi arayip sikayet etsin.bir daha buraya gelmem diyip isi orda birakmakta yanlis,sikayet edilmeli ki duzeltilsin.dedigim gibi marka degerini dusuruyorlar.
kesinlikle aynı fikirdeyim. servislere çeki düzen vermek için ilk görev opel sahiplerine düşüyor.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opelde farkında imajın zedelendiğinden ama hala Trene bakar gibi neye bakıyolar anlamıyorum. Allahtan bizim burdaki servis iyi sağolsunlar.

Turb0-lpdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun abi servislerin böyle yapması bizim gibi taşrada çalışanlar için daha çok düşündürücü zira buralarda servis sıkıntısı var

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anadolu yakasında Arkas Altunizade ve Çengelköy kapandıktan sonra Küçükyalı Erpaş da kapanınca ATM kapasitesinin üzerinde iş almaya başladı, bu sebeple sizin ki gibi özensiz bir şekilde onarımı tamamlanmış araçların sayısının artması muhtemeldir, geçmiş olsun.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
Anadolu yakasında Arkas Altunizade ve Çengelköy kapandıktan sonra Küçükyalı Erpaş da kapanınca ATM kapasitesinin üzerinde iş almaya başladı, bu sebeple sizin ki gibi özensiz bir şekilde onarımı tamamlanmış araçların sayısının artması muhtemeldir, geçmiş olsun.

+1

Arkas ve Erpaş'ın müşterisi diğer servislere yönelince Anadolu yakasında biraz sıkıntılı işler olmaya başladı.
Benim gözlemlediğim kadarıyla, biraz uzakta olsa şuan için Anadolu yakasında tercih edilebilecek en ideal servis Çekmeköy Gedizler.