Opel Astra Sedan mı? Skoda Süper B mi?

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
superb... segment farkının farkındasınız onu geçtik konfor olarak tabi ki superb. arkadaşların dediği gibi böyle bir rahatlık, diz mesafesi yok!

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Arkadaşlar ben astrayı test ettim güzel bir araba dağ yukarı 4 kişi 190 a rahat çıktı sanırım düzlükte 220 yi rahat görürür. araçta 2 sıkıtı var birincisi içeri sanki sesi fazla alıyor ve yüksek devirde motor sesi bariz içeri geliyor. Bunlar süper b dede varmıdır acaba 2 elde ise ben bu aracı sıfır alırsam zaten satarken baya zarar edecem ama 2. el süper b de astra kadar zarar etmem sanırım satarken sizce hangi araba daha kolay satılır.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Superb daha güzel ancak birisi sıfır diğeri ikinci el.

Burada kişisel tercih ön plana çıkıyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hayda bende araştırma içinde idim. VW polo baktım dizel 1.4 DSG şanzuman çok seri atak vites geçişi var... içime kurt düşürdün :rolleyes:

dsg'den çok şikayet var sorunluymuş ilk çıkanlar fakat hala görüyorum forumlarda falan... masrafı normal bir otomatik şanzımandan kat kat daha pahalı...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayda bende araştırma içinde idim. VW polo baktım dizel 1.4 DSG şanzuman çok seri atak vites geçişi var... içime kurt düşürdün :rolleyes:
kuzene jetta octavia bakıyorduk dsg midemiz bulandı açıkcası vazgeçtik. opel'in easytronigi gibi kumar resmen...