Opel Astra Classic III Essentia 2012 HB 1.6 115Hp

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Kaldırıma çıktın diyelim, karterin delinmemesi için koruma şart. Yolda tümsek, taş vs hepsinden korur. Pahalı bişi değil ama getirisi büyük. Karter koruma şart..

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle comfort paket derim.O kadar özelliği normal olarak yapmaya kalksanız 2 kat fazlasını verirsiniz.Bu şekilde olursa hem orijinal hemde uygun fiyata getirebilirsiniz.Tabiki karar size kalmış bütçe durumuda önemli hayırlısıyla alırısınz inşallah.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ediyorum arkadaşlar cevaplarınız için. Sanıyorum ben araba işini birkaç ay erteleyeceğim ve ağustos-eylül civarında alacağım. Umarım fiyatlarda büyük bir artış olmaz, onun yerine düşüş olur :)

Çünkü gerçekten comfort istiyorum, baz paketi alırsam içimde kalacak gibi hissediyorum.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ki Sonradan yaptıramayacağınız şeylerde var elektronik klima sonradan çok daha zahmetli olur. Bence de imkan varsa en dolusunu alın :)

oktaytankal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karter

karter koruma mutlaka taktır bu işi az çok bilen biri olarak söylimki araçlar türkiye yol koşullarından dolayı motor altından pekçok şeye maruz kalıyor
hızlı girdiğin bir kasis alttan alınan taşlar vesayire allah korusun büyük bir kaza anında 2 milimlik saç parçası yüzünden motor düşmez falan filan hikaye zaten arabaların güvenlik açısından ön kısmı çabuk parçalanabilir yapılıyor darbeyi dağıtsın diye

SUPERMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sıfır olarak aldım aracı konfor paketli olarak aldım kafam rahat dolu bir araba ve her şekilde memnunum kullanıyorum tavsiye ederim boş araba alınmaz

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karter koruma kesinlikle yapılmalı.Faydasını çok görürsün.Heleki il dışında yada toprak,çakıllı yolarda vs giderken faydasını daha çok anlarsınız.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı alma fikrinizi ertelemişsiniz sanırım kararınıza etkisi olur mu bilmem ama bende söylediğiniz model kullanıcısı olarak sizin benim için önemli dediğiniz özellikleri yazayım;
-normalde mp3 yok doğrudur, ben çakmaklığa taktığım 4gb şık bi mp3 çalarla çözdüm sorunu cdyle veya teyibe monte bi usb ile uğraşmıyorum
- park sensörünü galeriyle yapacağınız pazarlıkla zaten taktırırsınız biz öyle yaptık, ki bence zorunlu donanım
- Yol bilgisayarında saydığınız özellikleri sizinde söylediğiniz gibi 3 satırlı "Bilgi Ekranı"nda görebiliyorsunuz, serviste teslim alırken açıyorlar.
- istediğiniz tasarım kol dayama max 30-40tl yi geçmez sanırım..

Şimdi diğer farklara bakarsakda koltuğunuz 6 değilde 4 yönlü oluverir, yağmur yağdığında sileceğin hızını araba değilde siz kendi isteğinize göre ayarlarsınız, tünele girdiğinizde yada yaklaştığınızda kendi farlarınızı kendiniz açarsınız...

Bunların yanında arabaya ne kadar meraklı olduğunuz,kullanmayı ne kadar sevdiğiniz ve kullanım tipinize göre de hız sabitleyici,sis farlar,aliminyum jantlar sizin için önem arz edebilir.Ha bide tabi arabayı iki gün sonra satarım ben satışı rahat olsun şimdi arabaya onu yok bunu yok demesinler diyorsanız konfor alın full dersiniz satarken en azından..

Uzun lafın kısası bu kadar yazıyı sadece sizin "zaten baz paketi alırken bile iyice sıkışacağım" lafınız için yazdım. Konfor paket hayat memat meselesi değil. Ha para sıkıntınız olmasın aracı galeriden aldıktan sonra sokun bi garaja istediğiniz modifiye ve düzenlemeyi zevkinize göre uygulayın ama madem sıkışacaksınız durum böyle..