Opel Astara J Otomatik Şanzıman Sorunu

cecelay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 model Astara J Otomatik aracım 3 vitesten yukarı çıkmıyor arızaya geçiyor. Sonra araç soğuyunca düzeliyor 6. vitese kadar rahatlıkla yükseliyor. bir müddet sonra yine takılıyor ve arızaya geçiyo. Serviste Makinye Bağlattım P0752 kodluVites 1.. Solenoidvalfi perfrmansı -Açık konum şeklinde hata çıkıyor. şimdi usta uğraşıyo ama şanzıman inmeden çözülürmü bilemiyorum . Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan acill yardım bekliyorum Aracım şu 60.000 km de..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Magnetventil Türkçe meşhur selenoit valfi arızası.
Açsınlar baksınla sonucu öğrenelim,Ventil yağ basıncını ayarlıyor muhtemelen ya tıkalı yada arızalı

cecelay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı özel servise Bıraktım Şanzıman Sölküldü Bişey Bulamadılar Sıkıntı Yok dediler. Başka bir Şanzıman Beyni Taktılar 20 km Sonra Yine aynı Hatayı Vermiş. Kafayı Yiyecem. bu konuda bilgisi olanlar yardım edebilirmi.

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz en iyisi biraz pahalıya mal olur ama yetkili servise götürün. İşinin ehli olmayan ustalara aracınızı pek fazla oynatmayın.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz yeni nesil seloneid valfleri kullanıyoruz pahalı ama 200.000 bin km garantili.isterseniz yardımcı olurum

cecelay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne beyin nede şanzımanda sıkıntı yokmuş telefonla bostancı sanayideki Avni ustayı aradılar oda vites geçişini sağlayan bir parça var tarak diyolar galiba ondan olabilir dedi o parça değişti ve sorun çözüldü ve sonuçta bizim araba boşu boşuna sök tak yapıldı...200 tl lik parça yüzünden dünya para ödedik..