Astra J otomatik şanzıman sorunu yardım

yükseldeniz

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
aynı sıkıntı benim arçta da var. kırmızı ışıkta bekledikten sonra veya trafikte durunca gaza basınca araç 2,3 sn tepki vermiyor daha sonra birden silkeleyerek kalkıyor.
Kimse sebebini anlayamadı. Bir bilen varsa lütfen paylaşın. teşekkürler
Sorun çözüldümü

yükseldeniz

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun benim araçta da var , D de iken durduğum zaman sanki boşa alıyor veya fren balatası sıkıp bırakıyor gibi 1-2 sn sonra tekleyerek kalkıyor, manuel de yapmıyor bunu, hatta bunu yaptığında yokuş kalkış devrede değilse hafif geri kaçma yapıyor acaba diyorum şanzıman kendini boşa mı alıyor durunca
Sorun çözüldümü

yükseldeniz

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
aynı sıkıntı benim arçta da var. kırmızı ışıkta bekledikten sonra veya trafikte durunca gaza basınca araç 2,3 sn tepki vermiyor daha sonra birden silkeleyerek kalkıyor.
Kimse sebebini anlayamadı. Bir bilen varsa lütfen paylaşın. teşekkürler
Sorunu çözebildiniz mi?

yükseldeniz

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, 2012 model astra J 1.4 turbo otomatik aracım var. Aracımda vites geçişlerinde acayip şekilde vuruntu oluyor. Ayrıca kırmızı ışıkta bekledikten sonra gaza basınca araç 2,3 sn tepki vermiyor daha sonra birden silkeleyerek kalkıyor. Bu durum neyden kaynaklı olabilir acaba? Aracın şanzıman yağı 5000 km önce değişti.
Sorun çözüldümü?

yükseldeniz

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun benim araçta da var , D de iken durduğum zaman sanki boşa alıyor veya fren balatası sıkıp bırakıyor gibi 1-2 sn sonra tekleyerek kalkıyor, manuel de yapmıyor bunu, hatta bunu yaptığında yokuş kalkış devrede değilse hafif geri kaçma yapıyor acaba diyorum şanzıman kendini boşa mı alıyor durunca
Sorun çözüldümü?