ön park sensörü fikirlerinize ihtiyacim var

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@ anti sensörcülere
ister erkek ol ister bayan ama teknoloji düşmanı olma, sensörün rahatlıgı varken niye boynumu zorlayıp geri bakıyım aynanın ayalarlarını bozuyum ;)

kendine çok güvenenler yüzünden hergün plaka kutusunun parcalarını yerden topluyorum ;)

mantıklı olalım lütfen.

@konu sahibi
öne park sensörü fikri güzel ama görünmeyecek bir yere buton yaptırabilirsin mesela şuan kullandıgım aracın 3 farklı yerine çeşitli butonlar koydum hiçbiride orjinalliği bozmadı.

ön park sensörü butonu içinde tavsiyem park ederken sol el direksiyonda olur sağ viteste dolayısı ile sağ elinizle kontrol edebilceginiz biyere koyarsanız daha iyi olur.

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka sis lambasının düğmesine bağlatabilirsin

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2-3 gündür foruma bakamamıştım oldukça şenlenmiş.
Aslında dediğini doğru ön park sensörüne ne gerek var fakat annem maalesef kısa boylu ve arabaya oturunca önünü göremiyor bu yüzden taktırma düşüncem var.

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka sislere bağlatma fikride güzel bunu ben bir elektrikçi ile konuşayım aklıma yatmayan tek taraf sensör önde olacak fakat arabanın arkasından akım alacak onca kablo neren gelecek nereye gidecek. Fakat şuana kadar ki araştırmalarımda bir arkadaşın bahsettiği LCD ekranlı alıp sesi iptal etme düşüncesi kafama yattı bakalım daha değişik fikirler çıkmaz ise bundan taktırayım dıyorum

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iç lambaya bağla park ederken iç lambayı aç

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2-3 gündür foruma bakamamıştım oldukça şenlenmiş.
Aslında dediğini doğru ön park sensörüne ne gerek var fakat annem maalesef kısa boylu ve arabaya oturunca önünü göremiyor bu yüzden taktırma düşüncem var.
ilk mesajımda bayanlar hariç dedim tekrar söylüyorum bir bayan için gereklidir çünkü bayanlar cok tedirginler heleki park etmede
sisler felan olmaz sisler acıkken hep calışacaksa dıt dıt kafa şişirir ama iç lamba en iyisi park edeceği zaman yakar iç aydınlatmayı olur biter

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka sisin kablosu arkaya debriyajın solundaki kapağın altından gider. yani ta arkadan kablo getirmezsiniz. bu bilgi de kenarda dursun :)