ön park sensörü fikirlerinize ihtiyacim var

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben aracıma arka park sensörünü kendim taktım sadece sesli ikaz verenlerden gayette başarılı sonuç aldım.
Şimdi Ön tampona da park sensörü takmak istiyorum orjinal ön park sensörleri (hıza duyarlı) oldukça yüksek meblağlardan başlıyor, benim ise şöyle bir düşüncem var 45-50 TL olan arka park sensörlerinden alıp ön tampona bağlasam ve elektrik bağlantısınıda farlara versem (aracın içine park sensörü için ekstra bir anahtar koymak istemiyorum , hoş olmayacağı düşüncesindeyim) yani yanaşırken sensörün devreye girmesi için farları açsam diye düşünüyorum..
Acil yardımlarınıa ihtiyacım var bu tarz bir uygulama yapan oldumu? ne gibi sorunlar çıkar veya bu tarz bir uygulama mantıklı mıdır?

tim_yigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzelde pekı gece aracı kullanırken nası olucak sureklı aktıf mı olucak sensorler?

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Geceleri ne yapacaksınız ? Bi sıkışık trafikte kaldığınızı düşünemiyorum,kafayı yersiniz heralde.. :)

Cruel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
göstergeli ve sesli olan park sensörlerinden al onlarda o kadar pahalı değil. Sesini iptal et sadece gösterge aktif olsun.

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en mantıklısı açma kapama butonu koymak yoksa diğer türlü öte öte ciğerleri çıkar sensörün :)

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hiç üşünmediğim sorunlar çıktı yorumlarınızdan. haklısınız gece sıkışık trikte dıtdıtdırıttıdıt sesi hoş olmayacak malum ışıklarıda kapatamam

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Göstergeli ve sesli sensör alıp sesi iptal etmek oldukça akıllıca ses değil ama monitörden bakılacak değilmi bu fikri sevdim ben

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MOKIA acil yardım ARANIYORSUNUZ???