Okula gidip gelmek için 9000'e kadar araba tavsiyeniz.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insanlara iyilik yapmaya gelmiyor .. cok defa dediğiniz konuyu yaşadım. :) her neyse

dizel palio van olabilir,unoda ısrar ediyorum cok az yakıyor..

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bulabilirseniz 99-2000 corrolla 1,3i base modeline bakın derim. 2. elde çok sürümü olmadığından fiyatları uygun oluyor (yoksa alamazdım :D ) uno'dan v.s. çok üstündür. Ama 1,3i olmalı yani tam enjeksiyonlu.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Lada Samara'yı tek geçerim. Söz konusu yol ve şartlar için en uygun tercih Lada olacaktır. Sağlam, yakıtı güzel, parçası ucuz v.s... Öyle 9.000 TL'lere de çıkmaya gerek yok. 6-7 bin civarında temiz bir Lada bulabilirsiniz. Köy yolları için biçilmiş kaftan. Rus tankı.

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orta kasa temiz beyaz bir broadway bulursan, ileride istediğin zaman zarar etmeden tekrar paraya çevirebilirsin. az yakar, masrafı olmaz.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Lada 306 broadway uno palio van arasında bir seçim olacak :) corolla biraz pahalı.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lada 306 broadway uno palio van arasında bir seçim olacak :) corolla biraz pahalı.

Ladanın bozulabilecek hiç bişeyinin olmadığından bahsediyordu bir arkadaşımız, bozulma ihtimali gerçekten yoksa alın ladayı :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lada candır hem samarasını hemde vega sını uzun yıllar kullandık , 1 kez bıle arıza yapmadı sorun cıkarmadı , sadece hararet sorunu olan bır araba o yuzden bıraz sıkıntı yasatabılır ama kışın banamısın demez karda kısta tek marsta alır ;) , bikaç kez (debrıyaj telı koptugundan ,babamın bısıkletımın fren telınden debrıyaj telı yapması sonucu) bısıkletımle kaza gecırıyordum :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Corollaların sözünü ettiğimiz kasası bence uygun olmaz. Fiyat uygun olsa bile köy yolları için doğru tercih olmayacaktır. Çok ama çok engin bir araç. Hele de 3-4 kişi ile sıkıntı yaratır o yollarda.

Lada'nın hiçbir şeyi yok doğrudur. Herhangi bir donanım aramayın. Konfor aramayın. Ama sürün. Eşek niyetine binin. Bakımlarını düzgün yaptırın yeter. Küçümsemeye gerek yok. 6-7 bin liralık araçlar arasında alacağım tek araçtır. Eylülde ben de aynı durumda kalabilirim. Okula gidip geleceğim bu fiyat aralığında araç ihtiyacım olabilir. Gözümü kapatıp Samara alırım. Varsın hiçbir şeyi olmasın, beni okula götürüp getirsin yeter.