Okula gidip gelmek için 9000'e kadar araba tavsiyeniz.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
hidrolik direksiyon öncelikli tabi. ayda 3000 km yapacağım. düşün düşün..

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha 2 gün önce benim küçük kayına 10.800 TL' ye 2001 model M.gri renk peugeot 106 XR 4 kapı araç aldık. Değişen yok 4 parça bel altı boya var. Araç tam genç aracı 3-5 sene kullan sat hesabı.;Hafif aksesuarlı renkli camlı ve ilk sahibinden. Araçta merkezi kilit, h.direksiyon gibi standart şeyler var.

Size tavsiyem 20 senelik boyası soluk, arızası bol araç alıp sanayide usta arayacağınıza bahsettiğim gibi seri, pratik, idare edecek, çok özellik olmadığı için arızası olmayan araçlar bakmanız. İlla pejo olmayabilir ama bunun gibi hafif, seri, gösterişli öğrenci işi sorunsuz dönüp dönüp bakılacak 10-12 yaşında birsürü araç var piyasada. Astra F alıp ne yapacaksınız?

Son düzenleme:

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
şahsen 2-3 lira daha arttırıp kesinlikle 2000 yada 2001 makyajlı kasa megane 1 almanızdır..araba da 4 airbag abs klima 5 li cd changer deri koltuk sunroof herşey mevcut..

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sıkıldınız biliyorum ama daha araba alamadım.. bir de buna bir bakın. 94 astra 1,6 http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-satilik-lpg-li-temiz-opel-astra-134084931/detay

Senin alacağın araç budur bence

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acil-satilik-fiesta-128814763/detay

adam aracı satmadıysa ara 9 bin Tl nakit veririm de hemde turgutluda al bin bence.

Bence tam ekonomi ve öğrenci arabası

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
fiesta iyi de uzakmş gidp alınır mı acaba. fiesta aklımdan geçmedi değil.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiesta kullanmış biri olarak söylüyorum araç 1.25 z-tech motor var ve gerçekten seri kullanışı rahat bir araç tabi bagaj kısmı ve arka taraf dar kalıyor.önde boyu uzun biri varsa koltukları arkaya iterse arka iptal :) serilik rahatlık ve yakıt bakımından ideal bir araç.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
tüplü olsa iyiyiymis. fiestada tüp yok. karar verdim otomatik tüplü her türlü araç olur artık. git gel rahat ederim.