Odak Opelsizasla indirimi ve Mobil 1 Yağ sorunu

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Odak Opelsizasla indirimi ve Mobil 1 Yağ sorunu

Devrim link' Alıntı:
Evet saçma sapan bir durum motor mu değişti de alacağı yağ miktarı arttı?

bende bilmiyorum. belki motorda ufak ta olsa bir değişiklik var.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu konuda daha öncede yazmıstım makyajlı kasada kesınlıkle motorda ufak degısıklıkler ya da güncelleme yapılmıs olduguna ınanıyorum,cunku makyajsız kasayı kullandıgımda motor cekısınde barız bır fark algılamıstım.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn sohayli

Koyun gibi güdülmeye, gidip x marka bir araba alıp sonra da GARANTİ beklediğinizde başlıyorsunuz. Hem aracı alırım hem garanti istediğim gibi çalışacak hem de servisler ben neyi nasıl istersem yapacak diye beklerseniz size hayalperestsiniz derim. :)

İndirim konusuna gelince Odak site nin sponsoru. Yani belli bir meblağ, yüklenme karşılığında reklamını yayınlattıran. Sponsor bayi indirim yapıyorum dediği için indirim mevzusu geçiyor burada. Biz indirim almak zorunluluğunda değiliz. Sizler zerre kadar külfet çekmeden araçlarınız hakkındaki bilinmesi imkansız olan şeyleri öğrendiniz. Ne neymiş, nasıl çözülürmüş buldunuz. Bunları kimse kusura bakmasın tüm Türkiye deki arkadaşlarımıza bu site öğretti ve bunun külfetlerini biz karşıladık, karşılayan bulduk. Adı geçen bayi sayesinde de oldu bunlar. Hiçbir şey yapmasalar bile sizlere bu siteyi izleme imkanında katkıları olması da aslında güzel bir indirimdir. Sadece siteyi takip edip, hiçbir meşakkatten haberi olmayanların sürekli bir şey lerden şikayetçi olması, beğenmemesi yakışıksız. Emeğe saygı denilen kavram burada lazım.

Diğer bir konu başka bayilerle aynı fiyat varken nasıl indirimden bahsediyoruz sözü. Kimse kimseyi zorla Odak a göndermiyor. İnsanlar bizim şu kriterlerimiz var ve uyguladığımız fiyat politikası bu diyor. Ve o uyguladıkları fiyat üzerinden indirim yapıyor. Ve göz ardı edilemeyecek bir konu da Odak siteden giden arkadaşlara standart üstü ilgi alaka gösteriyor. Siz iphone a şu telefonda aynı işi yapıyor nasıl fiyat bu diyebiliyor musunuz ya da boğaz da ki balık ile salaş yerde yediğiniz balık niye farklı fiyat diye sorgulayabiliyor musunuz? İllaki kendilerine göre bir ticari anlayışları var ve bunu uygulamakta özgürler tıpkı sizin tercih etmeme özgürlüğünüz olduğu gibi.

Ayrıca o kadar şu bayi şöyle yaptı böyle yaptı diyorsunuz ama elinizdeki faturada net olan hiçbir şey yok. 5-30 denilen yağ eğer ki mobil ise mobil 1 değil süper 3000 XE, G serisidir, gm onayı olan. Mobil 1 olarak sadece esp 0-40 olan yağ var. Sizde piyasada olan FE sürümünün kullanılıp kullanılmadığından emin misiniz; Fe de gm 5-30 ile aynı fiyat hatırlatırım. Bunları da irdelediniz mi bu kadar bunlar ne kardeşim diye, ayrıca neden 5 lt diye?

Konuyu uzatmanın anlamı yok. Sadece şu rahatsızlığımız var; kimseden  zerre menfaat beklemeden hizmet veren bir yapıyı kimse keyfine gelmedi diye zan altında bırakmasın. Herkes oturup düşünsün ben 50-100 lira indirim için söylenirken onların ne çıkarı var diye...