Neden Astra j yi seçtiniz?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Neden Astra j yi seçtiniz?

Anladım...

Ben de sırf bu Kırmızı ışık aydınlatmalı yarı saydam kumanda düğmeleri için Astra seçmiştim. Nolcak şimdi?  general_hehe

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bu arada bu düğmeleri Opel'de çalışanlarda bilmiyor onu da eklemek istiyorum. (:)

muallim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kriterlerimi koydum ortaya
1) dizel olacak performans çok önemli değil dedim
2)tasarımı güzel olacak
3)sağlam olacak beni üzmesin işçiliği kendini ispatlamış olsun
4)sedan olmasada bagajı yetsin sedan aracı hanım kullanamıyor oda kullansında arada istediği yere gitsin makam şöförlüğünden kurtulayım  ;D
5)full donanaım olmasada orta donanaım olsun
dedim aracımı 2 günde aracımı satıp arkadaşdan emanet araba aldım 3 il gezdim bir sürü model ve bayiye baktım 1000km yaptım dakikalarca telefonla görüştüm  25tel  023hm 032questn bir hafta sonra astranın vites altındaki kırmızı ışık aklımdan çıkmadı  :)  onu almış buldum kendimi ilginçtir bu aracı hiç test sürüşü yapmadım biraz iç güdülerimle davrandım. sadece arkadaşdaki h kasa dizel 1.3de performans denemesi yaptım o bana baya yeterli geldi  onun kadar olsun yeter diyorum. o 6 vitesdi ama bakalım. solalrken bayılmasın kamyonları tırları daha ne olsun.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muallim link' Alıntı:
kriterlerimi koydum ortaya
1) dizel olacak performans çok önemli değil dedim
2)tasarımı güzel olacak
3)sağlam olacak beni üzmesin işçiliği kendini ispatlamış olsun
4)sedan olmasada bagajı yetsin sedan aracı hanım kullanamıyor oda kullansında arada istediği yere gitsin makam şöförlüğünden kurtulayım  ;D
5)full donanaım olmasada orta donanaım olsun
dedim aracımı 2 günde aracımı satıp arkadaşdan emanet araba aldım 3 il gezdim bir sürü model ve bayiye baktım 1000km yaptım dakikalarca telefonla görüştüm  25tel  023hm 032questn bir hafta sonra astranın vites altındaki kırmızı ışık aklımdan çıkmadı  :)  onu almış buldum kendimi ilginçtir bu aracı hiç test sürüşü yapmadım biraz iç güdülerimle davrandım. sadece arkadaşdaki h kasa dizel 1.3de performans denemesi yaptım o bana baya yeterli geldi  onun kadar olsun yeter diyorum. o 6 vitesdi ama bakalım. solalrken bayılmasın kamyonları tırları daha ne olsun.

Güle güle kullan kardeşim.

Aracın sollama ya da ani hızlanma yaparken "erkenden vites değiştireyim" deyip de motoru boğmadıkca performans konusunda gayet akıcı olacaktır.

Sonuçta yeterlidir, şımartıcı değil. Yetersiz apayrı bir tanım, sorun var demek ve bu araçta sorun yok dikkat edilecek hususlar var.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yakıtta cimri olucak , dış tasarımı yakışıklı olucak , alçak şasiye sahip olucak , iç tasarım güzel olucak , modifiye aksesuar olayına elverişli olucak ve en önemlisi alman olucak . hepsi birleşince yeni opel astra cdti dedik :) ayrıca golf gibi haddini aşan ücreti olmucak  general_Applause

kerrami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra h 1.6 enjoy vardı bundan önce, onun kalitesine güvenerek test sürüşüne bile çıkmadan aldım. çok memnunum, eski aracım pederde, ara sıra kullanınca ne kadar büyük fark olduğunu ve ne kadar doğru karar verdiğimi anlıyorum.

dış görünüşü, iç tasırımı, sürüş keyfi kesinlike tartışılamaz  045thumbsup

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

92 yılından bu yana astra yı beğenirdim. f-g-h-j. kısmet geçen sene j almakmış...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fuarda hep C sınıfı araçlara baktım; A200, A3, V40, Golf 7, 116, Leon, Civic HB, Auris ...

İnanın Astra yı hemen satıp da almak isteyebileceğim bir rakibi yok, sadece yeni Civic hb 1.6 dizel sağlam işçiliği ve dizel motoruyla aklıma girdi biraz.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sınıfında hem iç hem dış dizayn olarak daha iyisi yok.