nano charger

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizellerde ne zaman uygulamaya geçilecek?
sitesini inceledim ve fuarda da görüştüm adamlarla şu an hepsi mevcut dizel,benzinli ve lpg li araçlara montaj yapıyorlar kendi bayiileri var buralarda montajını yapıyorlar sahibinden com.daki ilanı verenler bu ürünü pazarlayanlar
oradan alınırsa en yakın bayiilerine giderek montajını yaptırabiliyormuşuz ...........

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
arkadaşlar takılan nano sayısı 7 ye buldu araç sahipleri çok memnun gaz tepkisi mükemmel ve yakıt düşüşü %15

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 1.2 arçta da yakıt tasarrufu %15 olurmu ve değişen gaz tepkisini hissedebilirmiyim? sonuçta aracın gücü belli.

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araştıracağım yakıtla başım dertte..melekete gelince belki düşünürüm(Muğla)... biraz indirim yaparsın artık ustam, umarım :)

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
restenhauz un vakum hortumuna bağlanıyo ise frenlere herhangi bir olumsuz etkisi varmı
yakıt tasarrufu yapalım paramızdan olmayalım derken frenleri boşaltıpta canımızdan olmayalım.

sahap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olumlu gözüküyor

Malatya da yapan yer var mı acaba servislerin takdığını söylemişiniz umarım burdaki servis takıyordur yakın şehirlerde olur aslında

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
restenhauz un vakum hortumuna bağlanıyo ise frenlere herhangi bir olumsuz etkisi varmı
yakıt tasarrufu yapalım paramızdan olmayalım derken frenleri boşaltıpta canımızdan olmayalım.
kesinlikle zararı yok.çünkü sistem ona göre ayarlı ürünü görünce zaten hak vericeksiniz

abdulkadir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biraz önce bi araştırma yaptım anadolu yakasından montaj yapan bi firma

SULTANBEYLİ SANAYİ
(LPG GRUBU)
SOYCAN OTO LPG
0216 487 36 00

firmayı aradım usta ile görüştüm ustanın dediklerini paylaşmak istiyorum. Yalnız ustanın aracı LPG li kendi aracına taktırmış ve hiç bir fark anlayamamış ve söktürcekmiş. yani dedi ki size başta bunları söylüyorum sonra bi problem olmasın

nano charger hakkında ön yargım kesinlikle yok. bende taktırmak niyetiyle aradım ama usta böyle söyleyince açıkçası vaz geçtim.