motor soğuyunca tek marşta almıyor

yalcingencfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bendede 2004 vectra c var benm araba da sabahları geç çalışıyodu mekanik olarak hiç bi problem yok lpg den şüpheleniyoruz şu an arabayı benzinde kullanıyoruz 200-300 km benzinle kullanıp lpg sistemine format atılacak o zaman düzelmesini bekliyoruz

senyurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim aracımda sa sıralı sistem lpg var ve aynı sorunu yaşadım opelvectra arkadaşımızın dediği gibi deponuzda en az 20lt benzin olması gerekiyo ..

benzininizi bu seviyenin altına indirmediğiniz müddetçe sorun olmuyor...

fıko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar o sorun genelde var demekki bendede oluyor ama aracımda lpg yok ve takılmamış 2500 v6 motor marşa basarken 4-5- saniye sonra marş kaçırıyor sanki dediğiniz gibi dişliden olabilir yorumlarınız için tşkler.

yalcingencfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende vectra c var bendede aynı sorun vardı ben bujileri degiştirince kurtuldum bujilerede bi baktır istersen arabayı benzinde stop etmene gerek yok sadece gaz filtrelerine baktır bide arabada biraz benzin bulunsun az benzin olunca deponun dibindeki pisliklerdende geç çalışıyo olabilir ben bunları yaptım artık aracımda hiç sorun yok

Dunedain55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benim aracımdada var 2 hafta boyunca serviste kaldı hiç bişey bulamadılar. sıralı sistem tüp var onunda servisine gittim benzinde kullanın 3-5 gün dediler kullandım hatta gereksiz yere 200 liralık benzin harcamısım yinede çözülmedi sorun. birde sizin dediğiniz gibi deneyeyim stop ederken benzine gecireyim.