Mitsubishi lancer

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi forumlar bu araçların durumu nedir 2005 2006 modelleri 24 25 civarinda tutuluyor mu piyasada az sayıda fiyatlar da uygun gibi ? Kullanan bilen var mı mitsubishi araçlarını ?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arabanın dibi bana göre sorunsuz bakımları zamanında yapılsın hayatta yolda kalmaz .

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bozulacak donanımı yok, bakımlarını zamanında yap gaz benzin koy bin tipi bi araç. Tam memur arabası diyelim. Piyasası civic megane kadar hızlı değildir.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir akrabamda 2003 model 1.6 brenzinli Carizma vardı ve 10 yıl kadar kullandı.

1-2 sene önce 100.000 km civarı sattı ve rutin bakımı hariç hiçbir sıkıntı, ses, sorun çıkarmadı hala taş gibiydi.

Mitsubishinin bildiğim kadarıyla çok sağlam motorları var. Bence Lancerde aşağı kalmaz. Ama 2. el ve yedek parça biraz zayıf sanırım.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende hep öyle duyuyorum alınır mı peki bu arabalar nelere dikkat edilmesi gerekir alırken kronik sorunu var mıdır yakıt falan nasıldır lancer lar hoşuma gidiyor tipi de güzel [MENTION=57136]arif06[/MENTION] [MENTION=54413]Flea_[/MENTION] [MENTION=30869]ndipi[/MENTION]

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Standart gdi motor kullaniyor. Lpg isi biraz tuzluya geliyor. Yakitlari sehir ici 9 litre civari. Tabi kullanima bagli.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Standart gdi motor kullaniyor. Lpg isi biraz tuzluya geliyor. Yakitlari sehir ici 9 litre civari. Tabi kullanima bagli.

peki neden zayıf 2.eli birde 1.6 mı yoksa diğer motor seçenekleri mi ?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Japon denildiğinde akla toyota ve honda geliyor o yuzden bizim insanimiz cok bilmez bu araclari. Mesela mazda markasi japonlarin en unlu arge firmasidir, kullandiklari teknolojinin ulke disina cikmasi genelde yasaktir, yeni birsey gelistirince eskisini dunyaya pazarlar.

Alacagin arac temizse ve rakam makulse dusunmeden al.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Japon denildiğinde akla toyota ve honda geliyor o yuzden bizim insanimiz cok bilmez bu araclari. Mesela mazda markasi japonlarin en unlu arge firmasidir, kullandiklari teknolojinin ulke disina cikmasi genelde yasaktir, yeni birsey gelistirince eskisini dunyaya pazarlar.

Alacagin arac temizse ve rakam makulse dusunmeden al.
Bende onu diyecektim mazda 3 ler var 2007 model 160.000 de 29.000 tl demiş bu araçlar da çok hoş ama parca sıkıntısı falan nedir bilemem şuan araştırma asamasindayim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ak-isteyene-ates-eden-cinsten-233608582/detay

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mazda ve mitsubishi sorunsuzlukta harikadır, ikinci eli marka imajı sebebiyle düşüktür. Lancer düz sıralı mpi motora sahip ve aşırı az yakan bir araba. Ama ben evo hariç sevmiyorum lancer.

Aslında ben Opel Astra F GSI, Calibra, Bertone turbo, Vectra C harici çoğu arabayı gönülden canım cicim şeklinde sevmiyorum. sorunlu da olsa eksikleri de olsa bağrıma basıyorum :D