Michelin mi Continental mi? Lastik seçimi?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelini tek geçerim...kısın energy almıstık 10 numara lastık fren mesafesı falan çok güzel...

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
energy şehir içi kullanım için tasarlanan bir lastik. daha az yakıt için vs..
sipariş verdigim continentaller ise energy serisine göre daha performans lastigi..

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kısa süre içinde değiştirmem gerek lastikleri.. üzerinde bridgestone turanza er 300 var. 2005 üretimi 85 bin km kullanıldı lastikelr. birinde balon var ama hala yeni gibi duruyolar fazla kabaklaşma olmadı.saglam lastik. sert lastik ama memunum. benim karar veremediğim nokta is şu continentalmi alsam bu sefer yoksa turanza ya devam mı ? continental az daha mı yumuşak ? desenleri de cok önemsiyorum. continentalinkide hoşuma gidiyor.. bide fiyatlar sanki pahalı gibi geldi bana. acaba kışa dogru ucuzlarmı ki? dört mevsim lastikleri 205/55R/16

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende kışa girmeden lastikleri değiştireceğim aracım corsa c 1.3 enjoy spor paket orjinal ebatları 185 55 15 ancak 195 50 15 almayı düşünüyorum artıları ve eksileri neler olur ?

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun continentlleri taktırdık. kısa mesafe sürebildim fakat ilk izlenimlerim çok iyi. özellikle virajda yol tutusu çok iidi.
gun geçtikce tecrube edinecez

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evt bir kaç haftadır continental premium contact 2 yi kullaniyorum. gerçekten çok iyi. ozellikle virajlarda ki tutusu harika. gaza basmaya korktugum virajlarda deli gibi gaza basabiliyorum. yapisiyo yola sanki.
aracın çekisinde bile çok çok fark etti. rahat gidiyo artık. kasmadan gidebiliyo. frende de keza fark etti. desenide gayet güzel. tavsiye edilir.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
allah kaza bela vermesin .iyi günlerde kullanın.