çok acil astra g lastik michelin energy saver mi yokohama c drive mil yardım

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2003 astra g aracımda pirelli 6000 var ömrü doldu yarın aracıma lastik almam gerekiyor 4 mevsim lastik alıcam michelin ile yokohama arasında kaldım karar veremedim michelin energy saver ıslak zeminde performansı iyi değil diyorlar yokohama iyiymiş ıslak zeminde edindiğim bilgiler ile konfor olarak da michelin diyorlar ikisinin arasında kaldım ebatlar 195/60/15 88H siz değerli üyelerin yardımına ihtiyacım var michelin energy saver mi yokohama c drive mı ? cumaertesi almam gerekiyor

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Goodyear öneririm ciddi şekilde.

Michelin çok yumuşak TYÜrkiye yolları için. Çabuk aşınıyor.

Godyear'ın 2010 testlerinde fazlaca ödülü ve başarısı var.

Araştırmanızı tavsiye ederim.

Üstelik yeni bir kampanyaları var, bonus ile alırsanız 50 tl ouan veriyordu.

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Goodyear öneririm ciddi şekilde.

Michelin çok yumuşak TYÜrkiye yolları için. Çabuk aşınıyor.

Godyear'ın 2010 testlerinde fazlaca ödülü ve başarısı var.

Araştırmanızı tavsiye ederim.

Üstelik yeni bir kampanyaları var, bonus ile alırsanız 50 tl ouan veriyordu.

cevabınız için teşekkürler ama sesiz ve konfor bakımından bu iki marka arasında kaldım malum astra sert süspansiyonlu galiba yarın michelin fiyat araştırması yapıcam büyük ihtimal ile michelin energy saver alıcam

berkcann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin al rahat et

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese teşekkürler

arkadaşlar bugün itibari ile michelin energy saver made in germany olan lastikleri aracıma taktırdım az kullanma fırsatım oldu pirelliden sonra ses bariz şekilde azaldı pirelli gerçekten çok sert araba sanki zıplıyor gibiydi michelin gerçekten astra g nin lastiği herkese teşekkürler(michelin montunu da aldım hediye :) )

ankarakazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru tercih hayırlı olsun kaça maloldu yazsanız diğer alacaklarada yardımcı olur sanırım :)

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki kusura bakmayın atlamışım vallahi 4-5 bayi aradım hepsi birbirine yakın fiyat verdi bulunduğum semtte daha pahalıydı en son güneşlide 640 TL 6 taksit yol yardımı falan işte made in germany 2010 un 32 haftası diğer bayilerde fiyat hem yüksek hemde ispanya fransa malıydı

ankarakazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
110 milyon süper rakammış bende geçen gün sordum 135 milyon dediler ucuz buldum diye sevinmiştim hayırlı olsun eğer aracı kullandığınız yerde yolunuz düzgün ise uzun süğre konforlu bir şekilde binersiniz yokohama kullanan arkadaşım var lastiğin eskimesini bekliyor michelin almak için hayırlı olsun

ankarakazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın kazan 110TL olduğu kanaatini uyandıracak yazıyı ben göremedim, yoksa siz mi yanlış hesapladınız?

ben yanlış hesaplamışım demekki lastiğin olmasını istediğim fiyatı görmüşüm :)))))