mesajlara cevap verirken dikkat!

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz Abi, 'adam' olun dedikce sen 'madam' oluyosun Efe...:) Adının hakkını ver biraz tirbiyesiz...:) Saygılı ol ben senin abin yaşında adamım...:)

Cengiz Abi, saygılar... :cool:
:D ya nedır bu efeyle alıp veremedıgınız olm sız ALLAH bilir daha yuz yuze gorusemedını bıle cunkı efe azıcık kılıbık sanırım ANKARA' ya hıc gelemedı :D
konunuza benı alet etmeyın :kop:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kerem herkesın kendıne gore bır sıkıntısı vardır ama ıs o degıl bahse konu arkadas profılınde herseyın acık sacık yazdıgı bırıne bahsettıgım sekılde hıtap etmıs ,ayıptır ınsan merakından bakar hıcbırseyden bakmasaikime cevap yazıyorum.adamın adı ne,yası kac..vs

doğru söylüyorsun abi.Şahsen kendim benden en fazla 3 yaş bilemedim 4 yaş büyüklere kardeşim,dostum derim (opelim.net ailesinin kardeşliğine,dostluğuna dayanarak) benden küçükler kardeşim,büyüklerim abimdir...Böyle bi konu faydalı olmuş.Bi daha böyle nahoş bi olay yaşanmaz die düşünüyorum...

(abi amortisörlerinden memnun musun_?o akşam işim gerçekten aceleydi yoksa uzun uzun sohbet edip herkesle tanışmayı istiyordum.kısmet değilmiş.bi dahaki sefere artık)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D ya nedır bu efeyle alıp veremedıgınız olm sız ALLAH bilir daha yuz yuze gorusemedını bıle cunkı efe azıcık kılıbık sanırım ANKARA' ya hıc gelemedı :D
konunuza benı alet etmeyın :kop:
Doğrudur Abi, Efe kılıbık ve kılkuyruktur Ankara'ya hiç gelmedi...Ama biz İstanbul'da tanıştık...Maalesef... :( :D
Hani senin bizi ektiğin buluşma vardı ya...İşte o buluşmada..Kadir ile ben gelmiştim...Sağolsun Oki, Başkan, Ergin Abi bizi gezdirdiler...O arada yaptık bi hata Efe ile de tanıştık yüzyüze...O günden beri işlerim rast gitmiyor... :)

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abi hassasiyetin için teşekkürler. ben sadece tek bir forum sitesine üyeyim oda opelim.net. çünkü burdaki saygıyı, yardım severliği, sıcaklığı hiçbir forumda görmedim. seviyesiz argo kaba hatta küfürlü konuşmaların geçtiği lakait insanların hat safhada olduğu forumlardan çok uzağız. onun için forever opelim.net...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğrudur Abi, Efe kılıbık ve kılkuyruktur Ankara'ya hiç gelmedi...Ama biz İstanbul'da tanıştık...Maalesef... :( :D
Hani senin bizi ektiğin buluşma vardı ya...İşte o buluşmada..Kadir ile ben gelmiştim...Sağolsun Oki, Başkan, Ergin Abi bizi gezdirdiler...O arada yaptık bi hata Efe ile de tanıştık yüzyüze...O günden beri işlerim rast gitmiyor... :)
kardesım sence ben sen ve kadırı eker mıyım o zaman sızden 1 gun once zonguldak,mugla,antalya dan gelen mısafırlerım vardı o yuzden gelemedım ama onlar da anamı aglattı zaten bılen bılır ...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi beni çok onure ettin.Teşekkürler.Bütün iyi dileklerine bir mukabele diyorum..Saygılar herzaman.. :)
kardsım ben sadece bendekı gerceklerı soyledım ,bilmukabele saygı benden ınsallah bırgun karsılasırız türkiye küçük mutlaka karsılasırız...