mesajlara cevap verirken dikkat!

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bende bu tür yazılara bir kaç konuda rastladım...Güzel bir başlık,inşallah amacına ulaşır..Saygı çerçevesinde konular paylaşılır.....
kardsım senle farketısyen sıyası gorus harıc herseyde hemfıkırız :D cunkı sen cok duzgun adamsın, umarım bırgun sıyasıde de bırlesırız, ben sana gelemem sen bana gel Mutlu, abini dinle :D şaka tabii

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi hakkımda düşündüklerin için saol..O senin güzel insan olmanla alakalı...Kalbinin temiz olduğunu biliyorum..Bu sitede olmaktan ve sizinle tanışmaktanda mutluyum...BU arada herkesin hamuru yoğrulmuş abi..herkesin bildiği kendi gerçeği.. :) Ama ben sana gelicem dersen kapım ardına kadar açık.. :) Teklifin için yinede saol...

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
çok dikkat ettiğim bir konudur benimde dikkatimi çekmişti ama herkeste yaş yazmıyor yazsa daha iyi olur diye düşünüyorum...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben lafımı ortaya kodum begenen alır begenmeyen ceker gıder ,işin şakası bir kenara bence herkes TÜRK gencine yakısır sekılde karsısındakıne hıtap etmelı,argo ve baska türlü kelimelerden kacınmalı bu konuya son yorumum olsun he bu arada sozum meclısten dısarı ben sayet olursa dıye yazdım emınım olmaz hepımız aklı basında ınsanlarız ...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi hakkımda düşündüklerin için saol..O senin güzel insan olmanla alakalı...Kalbinin temiz olduğunu biliyorum..Bu sitede olmaktan ve sizinle tanışmaktanda mutluyum...BU arada herkesin hamuru yoğrulmuş abi..herkesin bildiği kendi gerçeği.. :) Ama ben sana gelicem dersen kapım ardına kadar açık.. :) Teklifin için yinede saol...
ne olursa olsun,ne olursan ol kardesımsın,adam ol da karsıt fıkrımden ol,
ki sen fazlasıyla adamsın Mutlu...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi söylediklerinde çok haklısın bir büyüğüm,abim olarak.Benim anlamadığım neden üye olunurken bilgilerini gizliyorlar ki_?Gizlimiz saklımız mı war_?Hepimiz bir aileyiz sonuçta...Ben bilgilerin gizlenmemesi taraftarıyım...

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bende cevap yazdığım üyenin yaşına bakmayabiliyorum ,o yazan kişide bakmadan dostum demiş olabilir.Onu yazan ben çıkıyomuşum bi de =)

24 yaşı gördün hemen atladın tam sazansın kardeşim ya:Dtanımasam seni

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kerem herkesın kendıne gore bır sıkıntısı vardır ama ıs o degıl bahse konu arkadas profılınde herseyın acık sacık yazdıgı bırıne bahsettıgım sekılde hıtap etmıs ,ayıptır ınsan merakından bakar hıcbırseyden bakmasaikime cevap yazıyorum.adamın adı ne,yası kac..vs