mesajlara cevap verirken dikkat!

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar büyüğüyle,küçüğüyle hepimiz seçkin olan bu forumu paylaşıyoruz uzun zamandır özellikle yeni üyelerin bir mesaja cevap verirken dikkatsiz davrandığı bir konu beni ve dolayısı ile ben gibi düşünenleri belki üzdü,mesele şu ki ben 40 yasında olmama rağmen mesajına cevap verdiğim,kendisinden alıntı yaptığım kişinin şayet tanımıyorsam ki burada neredeyse herkesi gıyabında tanırım ve cok severim ,önce yaşına bakıyorum sonra yazdıklarımı itinalı ve saygılı yazmaya çalışıyorum e takdir edersiniz ki yası 40 olmus biri pek de genc sayılmaz şimdi kıssadan hisseye gelelim demin bir konu okudum 24 yasında bir yeni yetme 52 yasında birine dostum dıye hıtap etmıs e cussss yanı cok ayıp kardesım ınsan az olsun nerede nasıl davranacagını bilir burası pek de sanal sayılmaz ne olur az daha saygılı ,ahlaka,adaba uyumlu yazısıp,örnek olalım...hee ben kendımle dalga gecmesını severım sorun benlık degıl benle herkes ıstedıgı gıbı yazsın kufretmedıgı surece....

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok doğru katılıyorum ayrıca herkesin profilinde yaşı yazsa çok güzel olacak

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katılıyorum Cengiz abi. Her ne kadar sanal ortam gibi de gözükse çoğumuz gündelik hayatta görüşüyoruz bence daha dikkatli davranmak lazım. Eğer benimde fark etmeden bilmeden yanlış hitaplarla cevap verdiğim abilerim arkadaşlarım olduysa hepsinden özür dilerim. Ama çoğunlukla dikkat ediyorum.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bende cevap yazdığım üyenin yaşına bakmayabiliyorum ,o yazan kişide bakmadan dostum demiş olabilir.Onu yazan ben çıkıyomuşum bi de =)
tamam ıste sendın :D zorla kendını acık ettın :D ya akıl yasta degıl bastadır sorun sadece yas meselesı degıl ınsan azıcık dıkkat eder dostum,usta,eleman,kanka,vs sadece cok ama cok tanıdıgın kıslere hıtap seklıdır yanılıyor muyum?

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz Abi, seni seviyoruz... :) Ateşli Gençlik Abi, uyarılarını dikkate alırlar inşallah... ;) Saygılar sunuyorum.. ;)

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz Abi, seni seviyoruz... :) Ateşli Gençlik Abi, uyarılarını dikkate alırlar inşallah... ;) Saygılar sunuyorum.. ;)
kardesım ben senı daha cok sevıyorum ben uyarı yapmak ıstemedım ,ama ne bıleyım bana gore yazarken,soylerken dıkkatlı olunmalı gecen de bana hıc tanımadıgım 15 yas kucugum usta dedı defaeten acaba adamın cengız abı demek zoruna mı gıdıyor ? ne yazık toplumumuz ne hale gelmıs gercı bana abı dese ne olur demese ne olur ama ıs o degıl ...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bende bu tür yazılara bir kaç konuda rastladım...Güzel bir başlık,inşallah amacına ulaşır..Saygı çerçevesinde konular paylaşılır.....

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla abi özür diliyorum haklısın benim dikkatsizliğim ama yeni yetme lafıda sana yakışmamış=)

Emre, bence herkese tatlı ısmarlarsan seni affeder Cengiz Abi...Başka türlü olmaz... :)