mesajlara cevap verirken dikkat!

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengizim çok güzel bi konuya değinmişsin ewet buna dikkat eden yok yeni arkadaşlar kardeşlerin içerisinde mesela banada 22 yaşında bi çok yada 18/20 :) bi çok kardeşim şöyle diyo ( tamam kardeş 21/43 kim kardeş ? :):) bennn ::) ) neyse
seni tebrik ederim işallah okurlarda sayfanın yanındaki yaşa bakar öyle cevap verirler örenecekler abisi :) sen değinmişin onlarda okuyup dikkat ederler sanırım :)
abi ben de zaten ıyı nıyetimle uyarmak ıstedım,dıkkat etsınler,buyuklerını uzmesınler manasında yoksa kımseyı uyarmak da elestırmek de haddimiz değil ben de herkes gıbı sıradan uyeyım ama bır farkla kabul ederlerse abileriyim ben onlar ıcın dedım yoksa ne kadar matrak,şamata,büyükle büyük,küçükle küçük oluyoruz az bucuk bilirsin kısaca samımıyetımden yazdım kımseyı rencıde etmek ıcın degıl zaten ısım de vermedım ortaya soyledım neyse alınan olursa da artık abısını affetsın ne dıyeyım...

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah be Hakan dediğin şartlarda yaşamak kim istemez ki keşke olsa geçen gün adamın biri istemeden moralimi düzeltti köprüde ogs alıyordum sen alamazsın ruhsat sahibi gelecek dedi bana ben de boy pos da yokya bizi adamdan saymadı :D abi ben ruhsat sahıbıyım dedım keşke dediğin gibi olsa da bisiklete binsem yas 40 40 deyince adam da sasırdı aslında kıs gelınce bıraz bunalıyoruz sanırım yaz olsa kımse tutamaz benı :D
çıtır seniiii :D:D:D:D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl vizeye gerek yok, adamlar ab ye girdi hala öyle mi sence o zaman sorun yok ben Yunan vizesi alana kadar göbeğim çatlamıştı bunlar da sorun cıkarır sanıyordum,zaten arabayla gideceğim,yaza hazır ol basın gozun tam baglanmadan gıdelım yakında senın kılıbık olma ihtimalin olabilir gibi geldi bana :kop:

abi ab ülkesi ama başka bir ülkeye gecmek şartı ile 5 gün müsade veriyoalr tam ayrıntısını öğrenmeye çalışırım.

aynen abi başım gözüm sargıya alınmadan bi gitsek manyak olur yawww:D:D:D
haberleşelim abi :D