Merıvada ESP Varmı?

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2004 njoy+sp merıva kullanıyorum alırken opel bayisi ESP kesinlikle var demişti araba çalıştığında EPS yazısı çıkıyor birde ABS yazısı çıkıyor ama ESP yazısı çıkmıyor göstergede bazı adam işaretleri falan çıkıyor birde yüksek yapısından ötürü merıvaya ESP yi opelin standart olarak koyduğunu biliyorum ben opel bayisini aradım sordum kesinlikle var dediler zaten ASR var araçta kalkışlarda küt küt vuruyor lastik kaydıramıyorsunuz asla ASR-ESP biri oldumu diğeride genelde var olduğu anlamına geliyor biliyorum ben sizler ne dersiniz bu konuda ESP varmı:confused:

saygılar...

Son düzenleme:

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esp var yanmıyorsa arıza vardır abs ışığı yandığı zaman onu check ediyor yanıyor yanmıyorsa bir baktır istersen benim bildiğim olan araçlarda sol üst köşede kırmızı yazı ile yazıyor combolarda öyla kadranda aynı olduğuna göre

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esp var yanmıyorsa arıza vardır abs ışığı yandığı zaman onu check ediyor yanıyor yanmıyorsa bir baktır istersen benim bildiğim olan araçlarda sol üst köşede kırmızı yazı ile yazıyor combolarda öyla kadranda aynı olduğuna göre
ESP olsa ve ESP'de sorun olsa ESP ışığı yanar, hiç sönmez.

Arkadaş ile bunun konuşmasıda geçmişti aramızda manuel vites Meriva Enjoylarda ESP yok! Easytronic şanzımanla birlikte geliyor ESP.

Bu salak! satış temsilcileri okumakdan aciz adamlar EPS ibaresini görüp müşteriye ESP var diyor!Dikkati baksa EPS ile ESP ayrı şeyler anlayacak. Aracınızda ESP yok, TC de yok.

Astra H Cosmo'da bile opsiyonel ESP varın siz düşünün.

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emp 2004 model merıvalarda ESP nin %100 olması gerekli arabayı alırken yanında bir tane özelliklerin yazdığı büroşür gibi birşey vardı oradada ESP var görünüyordu ayrıca satış temsilcileri dediğin gibi salak diyelim o zaman o büroşürü opel hazırladı o adamlar hazırlamadıya sen opelden iyimi biliyorsun? veya opel yalanmı konuşuyor? sırf sen bana yok dedin diye aradım yine sordum adamlara 2004 njoy düz vites merıvamda ESP varmı diye adamlar kesinlikle var diyor 2008 merıvanın özellikleri 2004 e göre bayağı çalınmış ESP yi opsiyon olarak sunuyor dediğin gibi hatta 2008 njoy merıvanın arka camları otomatik bile değil fiyatı aşşağaya çekmek için bayağı düşürmüş donanımı 2008 lerde dediğin gibi yok ama 2004 njoy modellerde düz viteste olsa var! araba şuanda babamda çanakkalede trabzona geldimi göstergeyi detaylı inceleyeceğim belkide yazıyordur ESP belkide yanan adam işaretleri falan birsürü sembol çıkıyor onlardan biridir? herkezin yorumlarını bekliyorum...

saygılar...

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnde var dio b,liom bizimki cosmo ama tc %100 var ışığı bile yanıo inip resmini çekicem şidmi :)

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERİFAST üstadım resmini sabırsızlıkla bekliyorum...

saygılar...

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hiç yokmu bu konuda bilgisi olan? lüften yardım:help:

saygılar...

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
comboların hiçbirinde esp sunulmadı corsa cosmolarda teknik paketlilerde var oda çok nadir yani c kasa için söylüyorum