Meriva B Uğultu

EgeG

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun...Malesef yine galericinin yanına kar kalmış...Size defolu mal satmış kar yapmış,defolu olduğunu bildği için ucuza geri almış tekrar kar yapmış...Birini daha bulur ona satar kar eder sonra tekrar geri alır veya alan kişiye tüm masrafları kalır vs vs yine kar eder...Allah bunları bildiği gibi yapsın...Keşke adalet sistemimiz bu konularda hızlı işlesede bende size keşke dava açsaydınız deseydim...Yani inan senin adına çok üzüldüm ama bir okadarda sinirlendim...Malesef sattığı malın arkasında duran bir galerici bu zamana kadar görmedim...Varsa kusura bakmasın...dediğim gibi ben rastlamadım...Hiç mahkeme yolunu araştırdınız veya danıştınız mı?
Valla İngiltere'de işleri iyi bilseydim diretirdim kuruşu kuruşuna alırdım ancak burada sistem nasıl işliyor çok iyi bilmediğim için orta bir ücrette uzlaştık. Şanzıman değişmesi gerekirse ben değiştiririm diyor da o tamirhaneye sağlam giren araba bozuk çıkar. Yoksa aracın motorunun bana sıkıntı çıkaracağını pek zannetmiyordum. Ama o uğultu sesi çekilecek gibi değildi. Üstüne bir de aksilik dün elektrikli scooterım çalındı 😂 Elektrikli bisiklet aldım ancak bundan sonra ikinci el konusunda cesaretim çok kırıldı. Burada çok cazip taksitlerle sıfır araba alınıyor belki daha sonra öyle bir şey düşünebilirim. İlginize çok teşekkür ediyorum

• Beğen
Tepkiler: Cemil