mercedes c180 komp. test drive :)

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim gönlümde bmw den yana kismet bakalim ariyorum denk gelince kapacagim:) krem deri koltuk isine gelince önceki 5 lik bmw arabamdada komplet tabandan tavana kadar krem idi koltuklarda krem deri.su anki signumdada krem deri var bmw yi 4 yil kadar signumuda 5 yildir kullaniyoruz sorun yok biraz temiz kullanmak yetiyor olabilecek lekeleride nemli bezle bir sildinmi cikiyor zaten.krem deri olmazsa olmazimizdan yani:)

e tabi alışkanlık meselesi:) alıştıysanız problem yok :) bende açık renklerden annem yüzünden nefret ettim.. önceden beyaz koltuklarımız vardı kızardı bişey olunca kirlenince oturmak istemezdim hiç hep nefret etmişimdir ondan olabilir :D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal tekstil koltuklarda gercekten acik renk büyük dezavantaj cubuk kirleniyor ve temizligi cok zor ama acik renkli deri nemli bezle bile bir silmelik isi var.

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c 180 'e altı aydır biniyorum fiyatına göre konforu ve performansı gayet memnunum. E serisinin fiyatının C'nin 2 katı olduğunu düşünürsek, ne kadar ekmek o kadar köfte...

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c 180 1 6 ise vay mercedesin haline vay 250 cgi ler de 1 8 imiş valla kötüye gidiyor mercedes yazık