Makyajlı Sport

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Makyajlı Sport

Teşekkürler temenniler için  :D Led ayrı bir hava katmış gerçekten. Tüketim bakalım nasıl olacak merakla bekliyorum  general__p

clk20000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracı aldığımda 30 31 diyordu aldığımın akşamı 12 13 oldu dün trafiğe çıktım az gaza yüklendim ettim şuan 7.8lt ortalamam gözüküyor ki benzinli bir araç için gayet iyi ve tatmin edici çok sıkıcağını sanmam sadece 3 bin devrin üzerine çıkmıyor o kadar

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wasiyet link' Alıntı:
Arkadaşlar yarın arabama kavuşacağım ancak kafama takılan bir kaç soru var yardımcı olursanız sevinirim. Makyajlı sportlarda iç mekan aydınlanması var mı? Lastikler de küçülme vs var mı?  Direksiyon ve jantlar da herhangi bir değişiklik?

Benim arac da Makyajlı sport. Cuma günü aldım. Alttaki linkte iç ve dış fotolarını görebilirsin.
Lastiklerde küçülme yok. Direksiyon ve jantlar kesinlikle daha güzel. Tabi herkesin zevkine de saygı duyarak bunu soylüyorum. ben daha cok begendım.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=6258.30

wasiyet link' Alıntı:
Teşekkürler temenniler için  :D Led ayrı bir hava katmış gerçekten. Tüketim bakalım nasıl olacak merakla bekliyorum  general__p

Tüketim şu anda şehir içi ve dışı 350 km kadar yaptım. 90'la gittigim de oldu 160-170'le de..

şu an için ortalama 7.9 gösteriyor. ilk gün ortalama 10-11 civarındaydı bu sizi korkutmasın 005hihih  giderek normalleşiyor

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

BİLDS link' Alıntı:
Benim arac da Makyajlı sport. Cuma günü aldım. Alttaki linkte iç ve dış fotolarını görebilirsin.
Lastiklerde küçülme yok. Direksiyon ve jantlar kesinlikle daha güzel. Tabi herkesin zevkine de saygı duyarak bunu soylüyorum. ben daha cok begendım.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=6258.30

Tüketim şu anda şehir içi ve dışı 350 km kadar yaptım. 90'la gittigim de oldu 160-170'le de..

şu an için ortalama 7.9 gösteriyor. ilk gün ortalama 10-11 civarındaydı bu sizi korkutmasın 005hihih  giderek normalleşiyor

Benzinli değilmiydin sizinki_? Ben makyajlıyı ilk alanlardan biriyim 1950 km oldu hala 10.1 - 10.8 arasında :)

clk20000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sizin ki çok yakıyor o zaman benim 2. günü bugün şuan 7.8lt gösteriyor ortalama

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Makyajlıyı ilk ben aldım:)) ve ortalamam 5000 km oldu 5.4 1.4'lere nispet olsun:) Bu arada aracınız hayırlı olsun Sayın bilds bence makyajlı kasa çok daha güzel duruyor.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan.Sari link' Alıntı:
Benzinli değilmiydin sizinki_? Ben makyajlıyı ilk alanlardan biriyim 1950 km oldu hala 10.1 - 10.8 arasında :)

Evet benzinli benim araç.  Kullanım şartların nasıl peki? Daha çok şehir içi veya sürekli süratli kullanıyosan olabilir.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Makyajlıyı ilk ben aldım:)) ve ortalamam 5000 km oldu 5.4 1.4'lere nispet olsun:) Bu arada aracınız hayırlı olsun Sayın bilds bence makyajlı kasa çok daha güzel duruyor.

Dizelden daha az yakması zaten mümkün degil :) Teşekkur ederim güzel dilekleriniz için. makyajlı veya degil bence ASTRA hem iç hem dış dizayn olarak harika bi araç.

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

BİLDS link' Alıntı:
Evet benzinli benim araç.  Kullanım şartların nasıl peki? Daha çok şehir içi veya sürekli süratli kullanıyosan olabilir.

Malum İstanbul :) bide Vectradan sonra 140 Hp bulunca fazla gazlıyorum sanırım :)