Makyajlı Sport

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yarın arabama kavuşacağım ancak kafama takılan bir kaç soru var yardımcı olursanız sevinirim. Makyajlı sportlarda iç mekan aydınlanması var mı? Lastikler de küçülme vs var mı?  Direksiyon ve jantlar da herhangi bir değişiklik?

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Makyajlı Sport

Direksiyon daha guzel oldu jantlar eski sporta gore begenmeyenler var ic aydinlatma ayni lastiklerde kuculme yok

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler  victoryy Peki araca chip felan takan var mı?  Artısı eksisi ne olur ::)

clk20000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracımında 2. günü eski ile makyajlı arasında farklar var dış görünüş olarakta jantlar olarakta çok güzel olduğunu düşünüyorum makyajlı sportun. tüketimde normal ortalamaları kullanımıma göre. en kısa sürede fotoğraflarını siteye eklemeyi düşünüyorum. iyi bir seçim yapmışsınız. Allah kaza bela vermesin :)

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Direnxy link' Alıntı:
Direksiyon daha guzel oldu jantlar eski sporta gore begenmeyenler var ic aydinlatma ayni lastiklerde kuculme yok

Gündüz Led Farlarını Da unutmayalım :)  045thumbsup

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

Yarram ikitellide arka sokaklarda cok dolasma
Erm2323 link' Alıntı:
Gündüz Led Farlarını Da unutmayalım :)   045thumbsup
evet o da var ben pek yoklugunu umursamdadim icin hic aklimda yok
ama soylede bisey sorayim makyajli kasa olanlara led farlar cosmodaki gibi degil galiba daha sarimtrak yaniyo bunu denedik cunku sizede sorayim bi
mg5000t.jpg

benim arac turuncu daha cok seviyorum

clk20000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim ki yeni makyajlı sport beyaz yanıyor cosmodaki gibi ledler

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Direnxy link' Alıntı:
Yarram ikitellide arka sokaklarda cok dolasmaevet o da var ben pek yoklugunu umursamdadim icin hic aklimda yok
ama soylede bisey sorayim makyajli kasa olanlara led farlar cosmodaki gibi degil galiba daha sarimtrak yaniyo bunu denedik cunku sizede sorayim bi
mg5000t.jpg

benim arac turuncu daha cok seviyorum
Hele siyah astrada turuncu gündüz farları led olandan daha çekici geliyor bana. Farıma zenon mercek uygulaması yapılabilse ve gündüz farlarım yine sarı kalsa keşke. Ledin bir esprisi yok bence. Kamyoncu arkadaşlar bile led şov yapıyor kamyon ve tırlarında. En özgünü Bmwdeki angel far olayı.

clk20000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gece güzel duruyor farlar ve sislerle bence beyaz ledler gündüzde siyahta daha çekici. makyajlı kasalarda daha güzel oldu jantlar falan memnun edici tabii zevk ve renk tartışılmaz :)