Astra 2015 Sport Tesla Ekran tavsiyesi

ugur3535

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,
1 hafta önce astra 2015 model sport model aldım. Aracın içerisine tesla ekran taktırmak istiyorum. İzmirde ikamet ettiğim için bu lokasyonda takılacak bir yer arıyorum. Şuan için çankayadaki pitstop ve carvocal.com arasında kaldım. Taktıranlar var mı? Taktırırken neye dikkat etmeliyim. Özellikleri neler olmalı tavsiyelerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu tip multimedyalarda işlemci hızına ve ram kapasitesinin yüksek olmasına dikkat edin....Bir kere Carvocal İstanbul Bahçelievler şubesinden multimedya alıp aynı anda montajını yaptırmıştım...Pek memnun kaldığımı söyleyemem...Montaj yapan arkadaş pek anlayışlı değildi...Gelişi güzel yapmaya çalıştı...Zaten montajdan sonra eve geldiğimde bir kaç fonksiyonun çalışmadığını gördüm...Aradım tekrar gittim düzeltildi...Yani her şubesi öyledir diyemem ama ben bir daha Carvocala gitmem heralde....

ugur3535

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aldığınız multimedyanın markasını hatırlıyor musunuz ? İzmir'deki şubesinin yorumlarını okuduğumda memnun kalanlar çoğunlukta gözüküyor ama kararsız kaldım ne yazık ki.

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben newfron taktırdım. 3 senedir kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım. Cihaz öncelikle en az 2 GB RAM olmalı ve hafızası da enaz 32 GB olmalı. Androidauto ve carplay desteklemeli. İşlemcisi de önemli. İnternet'e bakın derim işlemci için. Bende 4 GB 64 GB var. Buna göre düşünün. Zaten hepsi Çin malı. 3 aşağı 5 yukarı aynı oluyor. Teknik desteği kuvvetliyse alın gitsin.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aldığınız multimedyanın markasını hatırlıyor musunuz ? İzmir'deki şubesinin yorumlarını okuduğumda memnun kalanlar çoğunlukta gözüküyor ama kararsız kaldım ne yazık ki.
Üzerinden baya uzun bir süre geçtiği için neyazik ki hatırlayamadım...5-6 yıl önce aracı sattım...Fotolarını aradım ama onuda malesef bulamadım...Dediğim gibi şubeden şubeye insandan insana farklılık gösterebilir....