Makyajlı kasa ilk izlenimler

sxn4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Makyajlı kasa ilk izlenimler

Cebelli59 link' Alıntı:
Olumlu yönlerinden bahsetmek gerekirse, lastik ve jant ebatları kendi sınıfına göre biraz büyükçe, bu benim hoşuma gidiyor bulunduğum yerde yol yok denilecek kadar az yollar çukurlarla kaplı, fazla hissettirmiyor.
burda bi çelişki yok mu ? ;)

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bısey sorucam.

Arka hopörlördeki sesin az oldugundan, ses sisteminin bu kalitedeki ve fiyattaki aractaki araca yakısmadıgından bahsedilmiş ama benim aracta son sesi açamıyorum bıle. gayet güzel bı ses var. Baslar tizler vs..

Bu navıgasyondan dolayı mı? Anlamadım. Navi olmayan araclarda mı kötü bu ses olayı? Açar mısınız.

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sxn4 link' Alıntı:
burda bi çelişki yok mu ? ;)

İngilizce eğitimden dolayı Türkçe cümle kurmakta zorluk çekiyorum  :)

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
Arkadaşlar bısey sorucam.

Arka hopörlördeki sesin az oldugundan, ses sisteminin bu kalitedeki ve fiyattaki aractaki araca yakısmadıgından bahsedilmiş ama benim aracta son sesi açamıyorum bıle. gayet güzel bı ses var. Baslar tizler vs..

Bu navıgasyondan dolayı mı? Anlamadım. Navi olmayan araclarda mı kötü bu ses olayı? Açar mısınız.

Abi kalitesi abartılacak kadar kötü değil ama 6 hoparlör çok dengesiz paylaştırılmış 4 önde 2 arkada ve ses tek kanaldan yayılıyor sanırım, sesi açtığımda kulaklarıma çok fazla baskı yapıyor. Fader'dan ses yoğunluğunu arkaya verdiğimde de ses kalitesi inanılmaz düşüyor.

Etrafımda fazla Astra kullanan yok diğer CD400 kullanıcılarının yorumlarını alırsak konuyu açıklığa kavuştururuz herhalde :)

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun. A6 gibi bir araçtan sonra iç mekandaki plastik kalitesi ve yalıtım için zayıf demeniz gayet normal. Köfte - ekmek denklemi geçerli burada  :)

Ses sistemi sanki H kasada daha iyiydi. Ancak sınıfındaki birçok rakibinden halen iyi olduğunu söyleyebilirim. Benim tek sıkıntım bass lı şarkılarda ön sağ hoparlör zırıldıyori, buda müzik kalitesini çok olumsuz etkiliyor. Benim aracıma özgü bir sorun olduğunu düşünüyordum ancak 2. astramda da sorun aynen mevcut.