Lütfen Yardımmmmm

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun hocam. İnsan yazılanları okurken bile hayret ediyor. Bu arıza işi çok sıkıntılı sizi çok iyi anlıyorum. 17 bin TL masraf çok ciddi bir rakam. Arkadaşların da dediği gibi araştırmanızı iyi yapın, Ankara da ve Kırıkkale de iyi Opel ustaları var o rakamın yarısına hallederler bence sorunu. Sadece aracı oraya götürürken Bir- iki bin nakliye için para ödersin geri gelirken de gaza basar gelirsin. Olayın birde piskolojik boyutu var tabi, aracı yaptırdıktan sonra eskisi gibi olamıycaksın arabana karşı. Bir müddet sonra satarsın aracı başka alırsın en kötü ihtimal. Allah beterinden saklasın herşey hallolur. Tekrar geçmiş olsun hocam.

bestking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence o ustayı çöpe at ve söylediklerinide unut çünkü sıfır motoru 8 bin tl ye alabilirsin hemde zahmetsiz olur geçmiş olsun

SARIKAYA58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar motor grang segman pıston lafı gecıyo komple motor yapıyo servıs motor kıtledıyse grang degısır sebebı motor yaglamayı keser ve kıtler yag pompası arızası servıs garantıden yapması lazım aracın servıs bakımları duzenlı yag degısımı varsa surucunun o hatası var servıs arac garantıde degılse parca ıscılıkte yarı yarıya ındırım yapıp musterıyı magdur etmemesı gerektıgını dusunuyorum tabı kendı fıkrım burası tr unutmamak lazım grcmıs olsun

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
selam arkadaslar motor grang segman pıston lafı gecıyo komple motor yapıyo servıs motor kıtledıyse grang degısır sebebı motor yaglamayı keser ve kıtler yag pompası arızası servıs garantıden yapması lazım aracın servıs bakımları duzenlı yag degısımı varsa surucunun o hatası var servıs arac garantıde degılse parca ıscılıkte yarı yarıya ındırım yapıp musterıyı magdur etmemesı gerektıgını dusunuyorum tabı kendı fıkrım burası tr unutmamak lazım grcmıs olsun

Keşke olsa ama Türkiye Opelin durumu ortada içler acısı.

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun hocam, aklıma ilk triger geldi ama bahsettiğiniz tutarlar çok yüksek, garanti kapsamında yapılmayacaksa kesinlikle opel özel servislerine götürün, hatta aracı ankara şaşmaza getirip burda yaptırın, yarısından daha ucuza çıkar

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hala arkadaşın konusunu yemin ederim aklım almıyor. Bir araç bu konuma nasıl gelir ya? Krank kırsa bile bu kadar hasar açması bana göre mümkün değil. Hatta imkansız. Ya 78 binde bir araç bu. Km bak yapılan bakıma bak. Anlamadım gitti arkadaşlar. Mantığım almıyor yemin ederim.

Bir konu daha dikkatimi çekti burada bir çok araç daha 100-150 bin dediğinde kesin kez kapak açılıyor. Kapak açtıran arkadaşların sayısı hiç az değil birincisi ben 154000 de motor yaptırdım.

koyay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağsız kaldı desek arkadaş lambayı kesin görürdü. durduk yere motor dağılmaz ki. Yakıttan dedek filtreye takılır. Yakınımın astrasına yağ konan yerden yanlışlıkla cam suyu döktüler, aracı da duman çıkana kadar yürüttüler arabaya yine bir şey olmadı şu an 202 binde. Hocamın arabasında bir anormallik var ama ne?

Sent from my iPhone using Tapatalk

SARIKAYA58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaŞlar İŞ baŞa geldi ise yapacak sey ucuz yollu ama eniyi sekilde halledip isin icinden cikmak oda aracin oldugu servislen pazarlik yapip motor indi bindir fiyati ni alarak tabi disardan da fiyat alarak Çikma bir ust model km dusuk motor alarak ruhsata isletip binmek tabi benim fikrim ben olsam boyle yapardim yapacak bi sey yok en ucuz yollu bu galiba kolay gelsin

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motora bakıp hasar tesbiti yapacağız dediler, bende hasar tesbitini yapın dedim. Hasar tesbiti için motoru açmışlar, bu arada benim bulunduğum ilde servis yok, yakın bir ilde araba, yarın arabanın yanına gidip bu bilgileri paylaşacağım, umarım en azından umut verici bir sonuç alırım

Şimdi güzelce istediğiniz parayı malesef denkleştiremiyorum deyin.Onlar zaten kafadan 10 bin pazarlık payı koymuşlardır.Arabayı almaya çalışın ordan param yok diyin.Sıkıntı olursa en fazla 6-7 bin çıkartabiliyorum kredi o kadar çekebilirim gibi konuşun.Amaç arabayı ordan tüm parçalarıyla almak çünkü.Ha bu arada bu rakamı kabul ederlerse zor ihtimal ama onuda sonra değerlendirirsiniz.