Lütfen Yardımmmmm

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Coşkun Bey yanlış anlamayın ama aracı servisten çıkarıp birkaç ustanın daha fikrini mutlaka almalısınız.Aynı şeyi söyleseler bile en azından tatminkar bir cevap veren usta çıkar diye düşünüyorum.Yeniden yapılsa bile yetkili servisten daha uyguna mal edileceği de kesin.İşinin ehli başka bir yer bulmaya çalışın.
Aracın stop etmesinden önce yakıt aldınız mı?Yani yanlış yakıt koyulmuş olma ihtimali var mı diye merak ediyorum.Böyle bir durum var ise motor kilitlenmiş olabilir ve beraberinde doğal olarak sorunlar getirir.
Can sıkıcı bir durum ama biraz sakin olmaya çalışın.Henüz başka yerlerden fikir almadınız.Önce başkaları da araca baksın,ne diyorlar öğrenelim,duruma göre tekrar değerlendirmeye çalışalım hep birlikte.

ugur80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol hocam ya allah razı olsun, yakıtı genelde shell, opet ve petrol ofsinden alırım, son 2 aydır opetten alıyorum. Bir de motoru indrip dağıtmışlar, bu durumda oradan alabilirim umarım.

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol hocam ya allah razı olsun, yakıtı genelde shell, opet ve petrol ofsinden alırım, son 2 aydır opetten alıyorum. Bir de motoru indrip dağıtmışlar, bu durumda oradan alabilirim umarım.
Sizin onayınız olmadan mı yaptılar bunu?Tamam arıza tespiti için gerekli bir işlem olabilir belki ama yine de size sormaları gerekirdi.Aracı almak istediğnizde de tekrar toplarlar ama bu defa da işçilik ücreti + arıza tespit ücreti adı altında para isterler muhtemelen.Keşke hiç dokundurtmasaydınız. :(

ugur80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motora bakıp hasar tesbiti yapacağız dediler, bende hasar tesbitini yapın dedim. Hasar tesbiti için motoru açmışlar, bu arada benim bulunduğum ilde servis yok, yakın bir ilde araba, yarın arabanın yanına gidip bu bilgileri paylaşacağım, umarım en azından umut verici bir sonuç alırım

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motora bakıp hasar tesbiti yapacağız dediler, bende hasar tesbitini yapın dedim. Hasar tesbiti için motoru açmışlar, bu arada benim bulunduğum ilde servis yok, yakın bir ilde araba, yarın arabanın yanına gidip bu bilgileri paylaşacağım, umarım en azından umut verici bir sonuç alırım
Anladım,o zaman aracı ordan alsanız bile ücret istemeleri kaçınılmaz gibi görünüyor.Ne kadar isterler bilemiyorum tam olarak ama yine de aracı dışarıda yaptırmak daha uyguna gelebilir.Malum,yetkili servisler eline geçirince fiyatı iyice şişirmeden yapamıyor.
İnşallah en ekonomik ve uygun yoldan aracınızın sorununu çözersiniz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
17 Bin liraya o arabaya verip yaptırana kadar hurdaya satmaz isem adam değilim. O araca 17 bin vermek demek artık benim koç gibi bir kardeşim daha oldu demektir. Kusura bakma hocam. Durum bu. Ver hurdaya gitsin. Kardeş olana kadar.

Bu arada. Bu aracın bu km ve bu bakımlar ile bu duruma gelmesinin hiç bir mantıklı açıklaması yok bana göre.

(Diğer bir konu komple çıkma motor alınsa bundan daha ucuza gelir sanırım)

ugur80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı yaksam bu kadar zoruma gitmez. Arabayı uçurumdan yuvarlasan kaskodan paranı alırsın.

ugur80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17 Bin liraya o arabaya verip yaptırana kadar hurdaya satmaz isem adam değilim. O araca 17 bin vermek demek artık benim koç gibi bir kardeşim daha oldu demektir. Kusura bakma hocam. Durum bu. Ver hurdaya gitsin. Kardeş olana kadar.

Bu arada. Bu aracın bu km ve bu bakımlar ile bu duruma gelmesinin hiç bir mantıklı açıklaması yok bana göre.

(Diğer bir konu komple çıkma motor alınsa bundan daha ucuza gelir sanırım)

İnan haklısın hocam..