Lütfen Yardımmmmm

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İnan haklısın hocam..

Hocam kusura bakma da gerçekten manyak bir rakam. Ya yarın hiç bir şey yaptırma aç aracını parçalarını da at arabanın bagajına sonra gel Ankara'ya yada netten Ankara'da hurdacıları ara gül gibi motor bulursun yaw. Bu ne kardeşim? Böyle tamir mi? Olur? Yerim ben böyle tamiri.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuan ne yaparsam doğru olur..

1-bu arızaya sebep olan şey neymiş onu öğrenin...madem açmışlar motoru nedeninide söylesinler.nedeni bilinmeyen arıza giderilmez bana göre...
2-sadece işçilik ücreti ne kadar istediklerini öğrenin.
3-parçaları dışarıdan alıp onlara getirdiğiniz taktirde yapıp yapmayacaklarını öğrenin.

yerinizde olsam ki Allah korusun. arıza nedenini detaylı öğrenirim. yetkili servis bakımlı aracın trigeri koptuysa trigerin garantisi varsa ordan yüklenin. yağpompası yağlamadıysa yağ filtresimi tıkanmış nolmuş öğrenin.yani size sorunu anlatsınlar neden olduğunu... sizde bize anlatın ve burda bilgimiz dahilinde fikir verelim. bu süre zarfında herhangibir işlem için onay vermeyin beklesin aracınız... bi kaç gün uzun sürer ama emin olun o 17 bin ödemeye gerek kalmaz.... 17 bin verdikten sonra sandıkta sıfır motor alınır taktırılır rahat rahat...

eğer parçaları dışarıdan getirmenize yanaşmazlarsa alın arabanızı özelbir opel servisine bıraktırın kaskonun çekicisine... parçaları ankara istanbul gibi illerin birinden kargo-kredi kartı kolaylığıyla temin eder işçliğede en fazla 1500 lira verir yaptırırsınız aracınızı...
kullanılcak parçalar zaten aynı olucak... Allah düşürmesin yetkili servisin eline ne diyim...

ugur80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsanın zoruna giden arabanın arazalanması veya ona ödenecek para değil, bu kadar bakımlı bir araba, hiç bir arıza belirtisi vermeden, nasıl bu kadar sorun çıkarır onu anlayamıyorum. Bir de motorda ne olmuşta arkadaş bir tane sağlam parça kalmaz mı ya? Hepsinin değişim listesi yazılmış. Bir insanda hiç mi Allah korkusu olmaz arkadaş. Motoru uzaydan atsan en azından bir kaç parçası sağlam kalır, bizimkinde hiç kalmamış.

ugur80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yener Hocam çok saol gardaşım yaa, bu sıralamayla yarın servisteyim inşallahhh

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracını derhal ordan al başka yere götür. Yetkili servis güya lanet olsun onlara düşmeye gör. motorun kendisini ithal etsen max 6-7 bin tutar

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adiniza üzüldüm allah kolaylık versin. Benim fikrim almanya veya opelin türkiyede ki ilgili makami ile iletişime gecmeniz ve maduriyetinizi belirtmeniz. Dedikleri rakam akıl alır gibi değil.

koyay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adiniza üzüldüm allah kolaylık versin. Benim fikrim almanya veya opelin türkiyede ki ilgili makami ile iletişime gecmeniz ve maduriyetinizi belirtmeniz. Dedikleri rakam akıl alır gibi değil.

Opel müşteri hizmetlerinden bir şey beklemeyin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o parçaların yarısı sağlamdır. 17 bin diyen ustayan hass çekerim ki en kralından .
bizim tanıdık kol çıkarttı arabaya motorda parça namına bişey kalmadı blok bile dağılmış.
çıkma motor aldılar 7 bine. koydurup geçtiler. aracı alın getirin ankaraya opel garage yarısının bile altına yaptırırsınız 17 binin...