LPG VE GARANTİ ŞARTLARI

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,

az önce Opel odaktan Tarık Beyle görüştüm. ben Lpg konusu hakkında bilgi aldım. eğer aracıma Lpg montajı yaptırırsam eğer araç komple garantiden çıkıyormuş. ben sadece motor aksamının garanti dışı diğer aksamlar garantide devam ediyor diye biliyorum.
BELKİ ben Tarık beyin dediğini yanlış anlamış da olabilirim. ama net bir şekilde Opel aracı komple garanti dışı bırakıyor dedi.
bu nasıl oluyor anlamadım? Sıfır alınan araçlar 1 yada 2 ay kullandıktan sonradan Lpg montajı yaptırdığında garantileri tamamen bitiyor mu şimdi?

Kemal Keser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG VE GARANTİ ŞARTLARI

Adana Onatçadaki arkadaş da sadece motor garantisi biter. Hatta camın mı bozuldu gelir yaptırırsın garantiden ama motorla ilgili olursa tüp taktıgın yere gitmen gerekecek dedi

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ray55 link' Alıntı:
arkadaşlar,

az önce Opel odaktan Tarık Beyle görüştüm. ben Lpg konusu hakkında bilgi aldım. eğer aracıma Lpg montajı yaptırırsam eğer araç komple garantiden çıkıyormuş. ben sadece motor aksamının garanti dışı diğer aksamlar garantide devam ediyor diye biliyorum.
BELKİ ben Tarık beyin dediğini yanlış anlamış da olabilirim. ama net bir şekilde Opel aracı komple garanti dışı bırakıyor dedi.
bu nasıl oluyor anlamadım? Sıfır alınan araçlar 1 yada 2 ay kullandıktan sonradan Lpg montajı yaptırdığında garantileri tamamen bitiyor mu şimdi?
Gel yol yakınken vazgeç bu sevdadan... Bak benzin inmiş 4,44 TL ye... çıkar aracının tadını benzinle.

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ray55 link' Alıntı:
arkadaşlar,

harunhoca link' Alıntı:
Gel yol yakınken vazgeç bu sevdadan... Bak benzin inmiş 4,44 TL ye... çıkar aracının tadını benzinle.

hocam valla Tarık Beyin dediği gibiyse tüp taktırtmam azıcık daha sıkarım kemeri olur biter..

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aklınıza bir kere bu soru düştü mü LPG taktırsam mı diye olay bitmiştir  ;) ha bugün ha yarın ha bir sene sonra taktırıp sonrasında keşkeleriniz olacaktır. Bunlar benim görüşlerim iyi sürüşler  steeringwheel

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
aklınıza bir kere bu soru düştü mü LPG taktırsam mı diye olay bitmiştir  ;) ha bugün ha yarın ha bir sene sonra taktırıp sonrasında keşkeleriniz olacaktır. Bunlar benim görüşlerim iyi sürüşler  steeringwheel
Kanser gibi diyorsun yani, vücuda bir girdi mi kurtuluşu yok diyorsun... Valla sen dedin ben masumum, acil şifalar dilerim geçmiş olsun  005hihih

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Kanser gibi diyorsun yani, vücuda bir girdi mi kurtuluşu yok diyorsun... Valla sen dedin ben masumum, acil şifalar dilerim geçmiş olsun  005hihih

sayın hocam siz de bir gün bu kervana katılacaksınız  rasta_occasion otopark ile ilgili yasa çıkıp sorun düzelirse kafanızda soru işaretleri kalmayacaktır  ;)

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt: Ynt: LPG VE GARANTİ ŞARTLARI

Ben sirf bu yüzden LPG isine çok temkinliyim. Taktirirsam da garanti bitince taktiririm sanirim. Zaten ayda 700 - 800 km yapiyirum. LPG yaksam 2 senede amorti bile edemem. Tabi bu da benim Görüşüm.:D

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: LPG VE GARANTİ ŞARTLARI

cihan seker link' Alıntı:
Ben sirf bu yüzden LPG isine çok temkinliyim. Taktirirsam da garanti bitince taktiririm sanirim. Zaten ayda 700 - 800 km yapiyirum. LPG yaksam 2 senede amorti bile edemem. Tabi bu da benim Görüşüm.:D

mersin merkezde yaşıyor iseniz harika tüketim değerleri yakalanır lpg ile.. düzlük bir yer ve sıcaklık fazla düşmüyor..

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: LPG VE GARANTİ ŞARTLARI

wave61 link' Alıntı:
mersin merkezde yaşıyor iseniz harika tüketim değerleri yakalanır lpg ile.. düzlük bir yer ve sıcaklık fazla düşmüyor..
Haklisiniz hocam. Bundan önceki aracimda (punto) lpgden çok çektiğim için kiyamiyorum. Bir kere conta yakti araba. En sonunda da 3. Veya 4. Marsa basmamda calisiyordu. Muhtemelen enjokteri de bitirmişti. Yani ben LPG ile yaptigim tasarrufu fazlasiyla geri vermiş oldum. Su anda aracim 115 edition. Yaklasik 7.8 ile 8 lt arasi yakiyor erdemli şehir içinde. Yani ben bundan daha fazla bekliyordum. Bir de bu benim ilk sifir arabam o yüzden biraz tadini cikarmaya bakiyorum. Yoksa LPG elbetteki tasarruflu bir tercih.