lpg subab arızası

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: lpg subab arızası

taner eviş link' Alıntı:
Ben de serviste motor garantili olarak yaptırdım lpg yi
Landirenzo yaglamali sistem taktırdım.  şimdilik gayet memnunum inşallah herkes te memnun kalır ve sorunsuz biner araçlarına

servis derken opel servisimi?
birde maliyeti ne oldu?

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sparta link' Alıntı:
mrh aracım 1.6 astra sedan araca 6bin km de iken landirenzo lpg taktırdım . araç şu anda 55 bin kmde ve sabahları ve motor soğukken stop etme yapıyor ısındıktan sonra hiç bi sorun yok ayrıca su eksiltme yapıyor antifiriz koydurdum bir ay sonra sogutucu koyun ikazı verdi. arızanın subab arızası olduğu söylendi ve lpg ruhsata işli olmadığı için landirenzonun garantisi karşılamıyormuş . servis 3bin lira gibi bi maliyet çıkardı özel usta ise bin liraya yapacak oldu daha sonra yağlama kiti takalım diyorlar bilgisi olan yada aynı sorunla karşılaşan  varmı ve tavsiyeleriniz
hocam nedir son durum? Sizden haber bekliyoruz; )

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mesaj gelmiş ama hala geri dönüş yok.50 bin kmde sübap erimesi bana çok mantıksız geliyor (turbosuz araçta).zaten yeni yeni kar etmeye başlıyorsun durduk yere 1000 lira masraf çıkıyor eğer bu iş böyleyse lpg taktırmanın avantajı yok..

Ayrıca dikkat ettim sübaplarının eridiğini iddia eden veya lpgde sorun yaşadığını iddia eden araçların büyük çoğunluğu landirenzo taktırmış araçlar.Bir de opele en uygun kit diyorlar,ben sorunlar yüzünden 2 tane söktüren ,bilmem kaç tane aracını satan gördüm .Nasıl iş anlamadım.BRC de falan böyleyse hiç girmeyelim bu işe..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben landirenzo ile brc arasında kaldım, bi karar verebilsem yaptıracağım  ;D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
O neki mücahit? Daha jargondan haberim yok, çok çalışmam lazım çok  ;)
Hocam Prins LPG markalarının şahı olarak adlandırılıyor. Mercedeslere falan takıyorlar :) şimdi yeni sistem TSI araçlar için Vialle çıktı ama Prins hala popüler :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam Prins LPG markalarının şahı olarak adlandırılıyor. Mercedeslere falan takıyorlar :) şimdi yeni sistem TSI araçlar için Vialle çıktı ama Prins hala popüler :D
mucahitduran link' Alıntı:
Hocayı kandırma çalışmalarınız amacına ulaşamayacak, benim araca LPG taktırmak için cesedimi çiğnemeniz veya aracımı satın almanız gerekecek  kahka536. İlelebet benzin 005hihih