Küçük, ucuz, hidrolik direksiyonlu araç...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Evet Alman arabasına biniyorum, bundan dolayı mutluyum. Daha önce Renault ve Hyundai kullandım, pişman oldum aldığıma.
2- Bana üslup kurallarını öğretmeden önce kendin öğren. Bu forumda yazı yazarken en çok laçkalaşan, insanlara yardım etmek yerine b.k atan sensin.
3- Bu forumdaki en hazımsız kişi sensin. Ben daha seni tanımadan etmeden arabanı bilmeden En sevmediğiniz opel modelı konusunda Vectra B yazınca sende hemen gelip Combo yazdın. Hayırdır sidik mi yarıştırıyoruz?
4- Kendi arabasını ROKET olarak görüp yeni model Astra J'ye klavyeden kafa tutanda sensin.
NAPIYORUZ? GÜLÜYORUZ :D :D
Hadi kumda oyna sen...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 02:36 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 02:25 ----------

bkz Sevgili [MENTION=54413]Flea_[/MENTION] nickli arkadaşın, forum üyelerine yaklaşımı bu konuya verdiği ilk cevap; http://www.opelim.net/forums/opel-lpg-uygulamalari/102007-2004-opel-vectra-1-6-comfort.html .... Adam yazmayı unutmuş olabilir, derdini tam anlatamamış olabilir, konuyu anlamak sormak yerine yazdığı cevap bu. İncelesem daha kaç tane çıkartırım böyle. Biraz insani yaklaşım göster be kardeşim, bu kadar sinir kalbe zarar.. Fazla atar, yanlış yerlere batar.. Hadi eyvallah..

Birşeyi bildiğimden kesinlikle eminsem yardırıp giderim, binmediğin vectra B ye çamur atan sensin yok şu kişi şunları yaşamış diyerekten, bindiğim ve sürekli abuk subuk hatalar veren Combo 1.7 DTI denen çöp alete dair fikrimi söyleyen de benim. Hazım denen şeyin gereği yok çünkü gereksiz şeyleri kıskanmam, altı üstü ticari bir araç yani neyini kıskanayım :D Kendi arabama güvenirim, ilk sahibinden diye almıştım ancak pek inanmayarak ... gerçekten de öyleymiş sevindim falan, motoru iyidir, süspansiyonları takoz gibidir, Astra J 1.4Turbo ya kafa tutuyorum, kafa kafaya gidebiliyorum burada denedim ancak veletlik olmasın diye ilan etmedim astraya kafa tutuyorum ben eheheh diye... Ayrıca 1.9CDTI otomatik modeli de tokatladım, belli ki herkes benim gibi 7bin kmde bir yağ deiştirmiyor veya her binmeden önce kaputu açıp yağ su kontrol etmiyor... trafikte boy ölçüşmek motor gücü değil yürek işiymiş fütursuzca basınca bmwler mercedesler tokatlanabiliyor anladın mı ? Anahtarla XOX çizilmiş bir araban da varsa altında , çizik vuruk düşünmüyosun pek.

Beyefendinin konusunda da çok yerli bir müdahalem var, iyi ki yapmışım bunu. Burası bir paylaşım forumu ve kimse birşeylere zorunluluklarla bağlı değil, ben de tonla yardım konusu açtım kimsenin cevap vermediği konular oldu, an geldi tonla insan fikrini beyan etti ama ben zırlamadım ufak çocuk gibi. Forum amacı paylaşımdır, öyle sevgi kelebekciği gibi övgüler, başkasını tatmin etmek için pohpohlar falan bana ters, sen bana diş bilemişsin bu da ortaya çıktı o ayrı, usulüne uygun soru soran hiçbir kimseye ben en ufak kabalıkla cevap vermedim, "koca forumda bilmemne yokmu??" diye kurulan bir cümleye en uygun cevabı verdim, bana insanlık öğretmeye çalışan bir garip sen, yani sana bile izah içerikli cevap yazıyorum birşeyler anlatmaya çalışıyorum kıymetim bilinmiyor çok üzgünüm :D
Sana gelecek olursak altı üstü ticari-aile amaçlı sınırı belli bir aracı kupe araç gibi bakan değişik beklentiler içine giren yere göğe sığdıramayan ergen kompleksine yenik düşmüş birisin, yaşını gizleyince büyük sananlar oluyordur seni ancak içindeki küçük prensi ben hissediyorum... kumda oynama mevzuuna gelince memleketimizdeki evimizi yaparken yeterince kumla da betonla da oynadım kiremit taşıdım, çatıya kum çektim... taktir edersin ki herkes senle yaşıt değil, oyun oynamayı seviyor olabilirsin çocukluktan sıyrılamamış olabilirsin mazur görebilirim ancak benim daha dünyevi meseleler üzerinde uğraşmam gerek, oyun tavsiyen için teşekkür eder gözlerinden öperim minik kuş.

dipnot : arabanı aldığında açtığın konuya bir bak bakim, hiç tanımadığım bir insanın konusuna nasıl yorum yazmışım, hani insan gibi yazamıyorum ya ;)

Son düzenleme:

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Kargaya yavrusu şahin görünür dostlar,böyle sebeplerle birbirimizi kırmaya gerek yok.Hyundai-opel ne fark eder altı üstü araba işte,Her markanın bir seveni olur,bundan kaynaklı göreceli beğenileri,ve takdirleri tartışmaya açmak,bunlar üzerinden karşımızdaki muhatabımızı iknaya çalışmak sonuç vermez,herkese kazasız ve zamsız günler dilerim.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yav he he. Yerden yere vurduğun araç senin araçtan 5000 lira daha pahalı, belki hazımsızlığın bu yüzdendir.
Kaçak cevaplar vermişsin, akıl yaşta değil baştadır.
Hadi sen git konu açmayı bilmeyenlere atarlan, egonu tatmin et hadi canım işim gücüm var benim.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:52 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:46 ----------

Bu arada hiçbir zaman aracımın performansının üst seviyelerde olduğunu iddaa etmedim.
Tüplü bi hyundai'yle kapışıp onu geçtiğimi yazmıştım sadece.
Senin gibi kendimden 3 gömlek üstun olan astra j'ye kafa tutmadım. Kimseye kafa tutmadım. Bu arabayı övdüysem sadece yakıtı az yaktığından dolayı övmüşümdür, bi de motoru problem çıkarmadığı için.
Vectra B'ler gibi sanayilerde sürünmediğim için övmüşümdür.

Ben ne beklentiye girmişim aracımla ilgili? CHİP taktırmakla ilgili konu mu açmışım? 4 tane egzoz takıp, nasıl olmuş diye konu mu açmışım? 0-100'ü 11 saniyede tamamladım diye konu mu açmışım? Modifiye mi yapmak istemişim? Coupe gözüyle baktığım konuyu bul getir? Biriyle aracımın performansı hakkında konuştuğum, benimki seninkini döver tarzı sidik yarışı yaptığım konuyu bul getir, bu forumu anında bırakayım?
Hadi git biraz karıştır mesajlarımı, lafının arkasında durmassan NAMERTSİN.

Son düzenleme:

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar bence birbirinizi kırmaya hiç gerek yok. Sonuçta bir forum ama gerçekten dikkatimi çeken bir şey var özellikle 20-25 yaş grubu arkadaşlar birbiriyle çok kapışıyor. Iş resmen benim arabam senin arabanı dövere geldi. Açıkçası ben bile bu tür şeyleri takmazdım ama bana bile bazı arkadaşların senin arabayı 6'ya katlarım falan demesi gücüme gitti ve beni bile raydan çıkarmıştı. Bana göre boş işler bu tür işler Ahmet ve Mert arkadaşlarım ikinizide seviyorum kızmayın, kırmayın birbirinizi !

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar bence birbirinizi kırmaya hiç gerek yok. Sonuçta bir forum ama gerçekten dikkatimi çeken bir şey var özellikle 20-25 yaş grubu arkadaşlar birbiriyle çok kapışıyor. Iş resmen benim arabam senin arabanı dövere geldi. Açıkçası ben bile bu tür şeyleri takmazdım ama bana bile bazı arkadaşların senin arabayı 6'ya katlarım falan demesi gücüme gitti ve beni bile raydan çıkarmıştı. Bana göre boş işler bu tür işler Ahmet ve Mert arkadaşlarım ikinizide seviyorum kızmayın, kırmayın birbirinizi !

bak güzel kardeşim,benim arabam seninkini katlar demedim gtünden aaaalma...

ben nediyorum benim arabam peynir tenekesi,ticariden bozma araba...

ama ben seni dedim 4 le çarpar 6 ya bölerim....nerenle okuyup dinliyosun...

doğru birdir...bende o biri savunuyorum....sen tutturmuşsun hunday japonn

şöyle viraj dönüyo böyle fren tutuyor....

ya sor kimse sorarsan herkesin bi kullanmışlığı var..e ben senden çok kullandım

ne olduğunu bana anlatma diyorum sen atarlanıyosun....bende şöyle böyle başlıyosun ondan sonra...yapma gözünü seveyim...araştırmayı geç yaşamadan bağzı şeylere yorum yapma,insanların kafasını karıştırma...
benimde yanlışım olur,mertinde,yusufunda,doğanında...ama tekrar diyorum,herkesin siyah gördüğüne beeeeyaaz diye diretme...

sen 3 gün önce polen filtreni değiştirmişsin güzel,eklemişsin buraya,e bende napiyim şanzıman indirdim balata değiştirdimmi diyim ???

evet gerek yok kuslüğe kırgınlığa,atışmaya...onuda söyliyim sana...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Benim konuyu açmamdaki amacım neydi?

Küçük, ucuz, hidrolik direksiyonlu araç!

Bunlardan başka hiçbir özellik olmasa da olur. Benim beklentilerim bunlar. O nedenle benim için bu özelliklere sahip araç en güzel araçtır. Araç demek beklentiler demektir.

Geçen hafta bir abimiz aradı. C-Max'ını satmış, B sınıfı ne alayım diyor. Ne bekliyorsun dedim. Nasıl bir araç almak istiyorsun. Yakıtı mı, tipi mi, sağlamlığı mı, markası mı, motoru mu, konforu mu, yol tutuşu mu v.s iyi olsun...

Mesele budur! Herkes kendine göre bir araç bulmuş almış. Neyi tartışıyorsunuz?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu nerelere gitmiş, yazılanları okudukça utandım vallahi. Biraz sakin olun, yetkili birisi kapasın burayı.

S4 Mini'den Tapatalk ile Gönderildi.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu forumda arabasını BUGATTI VEYRON olarak gören birisi varsa o da @Flea_ nickli şahıstır Doğukan kardeşim...

Kendi arabasından başka kimsenin arabasını tanımayan bu arkadaş, Astra 1.4 T, Opel Combo/Corsa 1.3 CDTİ , 1.7 DTİ ve senin araban Accent Era gibi bilimum bütün arabalara b.k atmakta zirve noktasına ulaşmıştır...
Yav böylelerine HE deyip geçmek lazım, senin 98 model (16 yaşında) 2000 motorlu aracın bütün arabaları döver HE :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aykan abi vazgeç sen arabadan :D

arabanın yolu yol değil benzin oldu 5.5 kağıt :)konu aldı gitti :D

yetkiliiiiiiiiiiii koş yetiş kan gövdeyi götürecek :D
[MENTION=1]admin[/MENTION]leeeeeeeeeeer :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aykan abi vazgeç sen arabadan :D

arabanın yolu yol değil benzin oldu 5.5 kağıt :)konu aldı gitti :D

yetkiliiiiiiiiiiii koş yetiş kan gövdeyi götürecek :D
@adminleeeeeeeeeeer :D

Caner hocam bugüne kadar sakinliğimi korudum, ama bu Flea nickli şahıs her konuda birileriyle kapışmaktan vazgeçmiyor...
Önce doğukanla, sonra @İnsignia nickli üyeyle, şimdide benle kapışıyor ve konu açıp soru soran adamlara ters ters cevaplar veriyor, onlarıda forumdan soğutuyor... Bu güzelim foruma yakışmayan tek kişi bu ya...
Adam dalaşmaktan usanmadı gitti...
Günlük hayatındaki sorunları buraya yansıtıp bizide forumdan soğutuyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...