Küçük, ucuz, hidrolik direksiyonlu araç...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
1. Ring: Mavi köşede Flea_, kırmızı köşede ahmetokur...

2. Ring: Mavi köşede 954fireblade, kırmızı köşede Tigran...

:) :) :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Beni karıştırma abicim benim bu kimseyle tartışacak birşeyim kalmadı gereken zamanında yapıldı. Ben ayrıca bir kere yorum yaparım ama forumun huzuru için arkadaşlar tartışmaya değecek bir konu yok. Ne Vectra Audi S4 nede Combo Ford Connect :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu bunu bırakın vectra c2 candır :D satılıktır :D
doğukan kardeşim sende hala hyundai demekte ısrarcısın. hani desenki altımdaki polo fiesta corsayla karşılaştır desem oda değil hala ezdim gittim derdindesin. dikkat et paket olma bir gün kapışıyorum diye ;) sana yalan geliyor şimdi ama o altındaki araba senin malındır eyvallah ama yol tutuşu rezalet ötesi ! bunu kimse inkar edemez...;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen beni kendin gibi ergen sandın galiba birader, klavyeden tehdit edicem falan sandın he? :D
Kıçı kırık arabanın değeri kaç kuruş birader, gel vereyimde sus azcık be...
Yeter kasılıp durduğun kendi tabirinle b.k rengi arabanla be...
Bundan sonra bu forumdaki üyelere karşı en ufak ters cevabında, bu yazdıklarımın tümünü hatırlatıcam ve senin ne denli çirkef bi adam(?) olduğunu bu forum alemine öğreticem...
Ben senin ne xxx olduğunu öğrendim (bilerek sansürledim seviyene inmeyeyim diye) , forumdakilerde öğrenecek elbet...
Hodri meydan, delikanlı...

Daha dünkü b**sun forumdaki herkes beni tanıyor sen kimsin ki tanıtacaksın, hiç inkar etmediğim sivri dilli yanımı mı göstericeksin insanlara :D Daha dünkü veletsin :D, arabamın ederi 17.500 en azından bana teklif edilen fiyat o en düşük 16.500 teklif geldi hiç satılığa çıkarmadığım halde... peşimde 1 hafta dolaştıktan sonra gidip 19bin liraya komple boyalı 270bin kmde CDX aldı 17.5 veren arkadaş :) Benim arabayı almayı boşver de öncelikle kendine bir don al sonra benim arabamı alman kusur kalsın. Ayrıca kasılmıyorum emektar düldülümle sana misilleme yapıyorum getir arabanı yarıştıralım her açıdan yarışır senin tenekeyle :D , söyleyebilecek en ufak lafın yok ki araban şöyle araban böyle diyosun. Kaşıntın var ciddiyim, seviye muhabbeti bile yapmışsın, aramızdaki fark da bu zaten TEGV gönüllüsü olduğumdan ben her tür seviyeye inebiliyorum 6-7 yaşındaki çocuklarla yaşıtmış gibi davranma üzerine eğitim aldık... senin gibi cahilin seviyesine de inebiliyorum, gücüm yettiğince kendimden çok daha üstün insanlarla iletişim de kurabiliyorum. Gizlediğin yaşını bir aç da bana delikanlı diyebilecek yaşta olduğunu görelim bebeğim, tabi 1907 1903 gibi doğum tarihi sallamadıysan :D Adam? yazman da ayrı bir rezalet, en son 2008 yılında kızlara abaza bir tavırla yaklaşmıyorum diye adamlığımı sorgulayan yurt arkadaşlarıma kız kardeşinizle sorgulayabiliriz adamlığımı demiştim, ikisiyle de aramız açılmıştı, adamlık da böyle bişey işte :D
Elinden geleni ardına koy lütfen, aramızda fazlaca donanım farkı var, istemesem de haddini bildirmek zorunda kalacağım, haydi kal sağlıcakla :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:15 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:12 ----------

onu bunu bırakın vectra c2 candır :D satılıktır :D
doğukan kardeşim sende hala hyundai demekte ısrarcısın. hani desenki altımdaki polo fiesta corsayla karşılaştır desem oda değil hala ezdim gittim derdindesin. dikkat et paket olma bir gün kapışıyorum diye ;) sana yalan geliyor şimdi ama o altındaki araba senin malındır eyvallah ama yol tutuşu rezalet ötesi ! bunu kimse inkar edemez...;)

Bırak şimdi Fatih, Combo dünyanın en iyi arabasıdır, haddini bil kıçı kırık vectracısın, gerçi bende öyleyim :( Keşke Combomuz olsaydı, ne kadar özeniyorum, kuduruyorum hasetimden, öyle kıskanıyorum ki Combo sahiplerini :(

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş ben sana Combo'nun performansı hakkında, iyi olduğuna dair tek kelime yazımı getir dedim, getirebildin mi? Hayır.. 

Bu durumda zaten sözünün arkasında durmayarak ne denli boş bi bidon, karakter fakiri ve ismine son derece ters NAMERT bi insan olduğunu kanıtlamış oldun...
Hala online counter-strike'ta yaş muhabbeti yapan ergenlerin, inci bebelerinin diliyle konuşuyosun bana.. Sana gereken cevabı "akıl yaşta değil baştadır" diyerek atalarımız vermiş zaten.. Ama 24 yaşında olmana rağmen hala algılayamıyosun bu senin sorunun güzel kardeşim, beyin yaşı ufaksa demek ki yapıcak bişey yok..
Ha! Bu arada iddaamın arkasındayım "Combo şöyle gidiyor,böyle kaçıyor, çok araba tokatladım,performansta üstüne yok" tarzı yazımı bulursan, arabamı benzin döküp yakarım, çok net.. (Bu arada bütün mesajlarımı karıştırdın ama bulamadın dimi, YA BEN SANA KIYAMAM)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:35 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:31 ----------

Bu arada senin arabana 17500 verenin zekasından şüphe ederim. Piyasası 13-14bin'lerde seyreden aracınla neyin mücadelesi bu ya :))

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuda bi gerçek orada yaş görmediğim zaman uyuz oluyorum...

zorunlu olsun arkadaş bu...

ben sana abi mi kardeş mi arkadaş mı diyecem,neden kendi kendime tribe gireyim..ben

zorunlu olmasını isterim bunun..yazan neden yazıyor ? yazmayanın sebebi ne nedir

yani aklından geçen ????????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...