Küçük dokunuşlar başlasın (modifiye içerir)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 senedir Astrama memnuniyetle biniyorum.İlk dokunuşu vites altı led yaparak yapmıştım :)
Şimdi bir kaç dokunuş daha yapacam:

-OPC jant

-Çift Egzoz çıkışı

-Krom cam çıtası

-park sensörü

OPC jantın aradığım modelini bir türlü bulamadım Adanada. Opel logolu istiyorum.Yavuz abinin jantından taktıracam :).İnternetten almayı istemiyorum kargosuymuş taktırmasıymış uğraşmak istemiyorum..

Çift egzoz çıkışını yaptırmaya gittim.Usta bugün git 2 gün sonra gel diye artistlik yaptı sinirim bozuldu gitmedim.2 yerden fiyat aldım biri 400 biri 300 tl dedi.

Krom cam çıtası olarak titiz nikelajı mı önerirsiniz omsa mı?

Park sensörünü annem yüzünden taktıracam.şimdiye kadar hiç eksikliğini çekmedim ama annem arada arabayı alıyor Allah a emanet sürüyor geri geri..Geçen çöp tenekesine dokundurmuş.Allahtan plastik teneke içine girmiş arabada birşey yok..

Bu Park sensörü taktırırsak yol bilgisayarından gösterir mi mesafeyi?Servis 250 tl dedi.çok fazla söylüyor.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Deniz burda egzozcu polat var. Adamlarin onunden araba eksilmiyor bayagi meshurmus. Telefonunu alabilirsem haber vereyim bi konus istersen.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Deniz hayırlı olsun şimdiden.. umarım dilediğin her şeyi en Kısa sürede halledersin. Baya yorucu  olacaktır ama sonuç şahane olacak eminim. sonuçları dört gözle bekliyorum

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Küçük dokunuşlar başlasın (modifiye içerir)

Hayırlı olsun Deniz Bey. Vites altını yaparken önerinizi dinledik, çok başarılı oldu. Diğerlerini de yaptırın, ben de aynısını yapayım :) Krom çıtadan başlayalım :D

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler arkadaşlar :).Biraz araştırdım titiz nikelaj orjinale daha yakın sanki.200tl + kargo diyor.Uygulama yaparken silikon ya da çift taraflı bant ile takviye yapmayı düşünüyorum silikon mu bant mı sizce?

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Teşekkürler arkadaşlar :).Biraz araştırdım titiz nikelaj orjinale daha yakın sanki.200tl + kargo diyor.Uygulama yaparken silikon ya da çift taraflı bant ile takviye yapmayı düşünüyorum silikon mu bant mı sizce?

Siyah silikon ama mercimek tanesi kadar çıtanın iki başına kalkma yapmasın diye zaten kendinden bantlı geliyor.

bunyasg1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

titizden aldım kutusunda gayet gzel paketlenmiş olarak geldi.200+11 lira kargo olarak aldım.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Titiz yada omsa cam çıtaları maalesef cam çıtasını tam sarmıyor. Uzaktan güzel görünüyor ama yakından bakınca tam sarmadığını görüyorsunuz. Orjinale en yakını S-Dizaynın ürünü onun da fiyatı 400 TL civarında. Omsa yada titiizi uygulanmış bir araçta görün sonra hayal kırıklığına uğramayın. :(

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Titiz yada omsa cam çıtaları maalesef cam çıtasını tam sarmıyor. Uzaktan güzel görünüyor ama yakından bakınca tam sarmadığını görüyorsunuz. Orjinale en yakını S-Dizaynın ürünü onun da fiyatı 400 TL civarında. Omsa yada titiizi uygulanmış bir araçta görün sonra hayal kırıklığına uğramayın. :(

OMSA kullanıyorum, arkadaşın dedikleri doğru +1 Orjinali ile yan yana bakınca fark bariz şekilde görülüyor, ancak uzaktan bir sıkıntı yok güzel görünüyor.