Küçük Bir Hadise

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Küçük Bir Hadise

corsa_1990 link' Alıntı:
Çok geçmiş olsun.Nasıl bir çukur o öyle ya. ???Bide eşkişehirde mi oldu bu? Bende eskişehirde okudum üniversiteyi,ama çıkaramadım resimden o yeri.Bide tavsiyem şase işini hafife alma iyi bir ustaya göster bence.Şase çok önemli.
Sağolasın kardeşim. Afyon burası kardeş Şase açıdan farklı çıktı diğer taraftan bakınca eğildiği belli

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
büyük geçmiş olsun,etek kısmı yani pütürlü kısım malesef düzeltme olmuyor kesilip yeni parça ek oluyor veya kalın bir macun dolgusu ile pütür verilip boyanıyor ve en önemlisi araç altı şase bölgesi eğilmesi ölçüm yapılmalı aracın stabilitesini bozacak veya dayanımını etkiileyecek bir hasar varmı diye.
Sağolasın abi şase muhtemelen arabanın aeorodinamiğini bozacak düzeyde değil sanırım ama dediğini dikkate alıcam..

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ahmet cok gecmış olsun hanı bır laf vardır ya ofkeyle kalkan zararla oturur dıye  o tpodakı lavuklara gdıp deseydın ya kardeşim şöyle bı cekılıver bızde cıkak

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
Ahmet cok gecmış olsun hanı bır laf vardır ya ofkeyle kalkan zararla oturur dıye  o tpodakı lavuklara gdıp deseydın ya kardeşim şöyle bı cekılıver bızde cıkak
Sağol kardeşim o tipo daki gavatlar geldi arkama durdular ben nöbetten çıktım yorgunum uyudum arabada o ara hatun da halk oyunlarında ordan çıktı ben indim baktım oturuyorlar arabada mal gibi benimde sinirim bozuldu zaten yorgunluk gerginlik var ama öfkemizin zararı kendimize oldu şükür yine bişey olmadı arabaya ama deli oldum sonra hatuna çıkıştım onun suçu yokken araba düşünce zaten baya ses çıktı langır lungur o hayvanlarda geldi bağırdım bende araba oraya koyulurmu otoparkın ortası  die sonra çektiler ben çıktıktan sonra ama ne fayda 31agryyy

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok büyük geçmiş olsun. sizlerde bir sağlık problemi olmaması tek sevindirici yanı. sizler sağ olun, olan demire, parçaya, mala gelsin.

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun cana gelmemiş bosver düzelir inşallah paramediktin sanırım bende laborantım bilrim nöbet çıkışı yorgunluğu neyse dert etme en kısa zamanda düzelttirirsin inşallah

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
çok büyük geçmiş olsun. sizlerde bir sağlık problemi olmaması tek sevindirici yanı. sizler sağ olun, olan demire, parçaya, mala gelsin.
Benimde tek temennim, sağolun..
eraytly link' Alıntı:
Geçmiş olsun kardeşim:(
Sağolasın Topragım..

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

labz link' Alıntı:
çok geçmiş olsun cana gelmemiş bosver düzelir inşallah paramediktin sanırım bende laborantım bilrim nöbet çıkışı yorgunluğu neyse dert etme en kısa zamanda düzelttirirsin inşallah
Eyvallah kardeşim Paramediğim benimde ev arkadaşım laborant  ;) geçen hafta ASTE'ye gittim bilmiyorum duydun mu Ambulans İleri Sürüş Eğitimi Teknikleri normalde Att ler alıyor ben modüler eğitim die gittim bilirsin bizim hizmet içi eğitimleri.. Parkurlar ayrı zor bir o kadarda rakipler yılların tecrübesi ayrı zorlar, ona rağmen 0 duba 0 manevra 0 hata 1 dk 27 sn de parkur tamamlamışım birinci oldum istasyonda herkesden tebrikler vs ertesi hafta eskişehirdeki eğitmenler arıyor toprağım nasıl aste işe yaradımı die yok yaramadı dedim kendime güvenim arttı küçük çaplı kaza yaptım hadi yaa dio bizim eleman  005hihih 005hihih hem sürücülük hem ekip yoruyor insanı..

Konuştum servisle getirin bakalım diyor tabi adamlar, benim foruma girme vaktim var her zamanki gibi ama eskişehire gitmeye vaktim yok  :)

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:D dubalardan süper kaçmışsın ama bide o çukurdan kaçaydın iyiydi valla ambulansla zor olanı yapmışsın  14alkiss neyse sağlık olsun en kısa zamanda arabanı bi tedaviye götür ozaman... ama nöbet ertesi olmasın  ;D