Öyle bir çukura düştüm ki...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ynt: Öyle bir çukura düştüm ki...

GNSpower link' Alıntı:
Jant sorununun hemen çözülmesine çok sevindim, tekrar geçmiş olsun. İnşallah tekrarı olmaz.

Teşekkürler Doğan Bey. Yol problemimizde çözüldü. Sabah saatlerinde attığım şikayet kaydından sonra 1.5 - 2 km asfaltı yeniledi arkadaşlar. Yanlarından geçerken çok sinirli olduklarını gördüm, bu havada asfalt mı atılır dercesine çalışıyorlardı.

Bundan sonra kaçabildiğim çukurun çetelesini tutup hemen şikayet kaydı oluştrurup memlekete hayırlı işler yapmaya kararlıyım.

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun,ancak karter muhafaza en az kasko kadar önemli olması lazım.başı boş yol tarzının en iyi sergilendiği bir ülkedir bence yaşadığınız yer.acilinden alın bence hemen.her zaman çukura düşmezsiniz.110 ile giderken yolda baş vermiş 20 cm yüksekliğindeki kütleye benim gibi çarparsanız apansız bir şekilde,canınız sıkılabilir :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

kaanrevan link' Alıntı:
Teşekkürler Doğan Bey. Yol problemimizde çözüldü. Sabah saatlerinde attığım şikayet kaydından sonra 1.5 - 2 km asfaltı yeniledi arkadaşlar. Yanlarından geçerken çok sinirli olduklarını gördüm, bu havada asfalt mı atılır dercesine çalışıyorlardı.

Bundan sonra kaçabildiğim çukurun çetelesini tutup hemen şikayet kaydı oluştrurup memlekete hayırlı işler yapmaya kararlıyım.

Demiştim ya birisi hakkını arayınca seviniyoruz, aha ben sevindim işte. (:)

Elinize sağlık, çok iyi yapmışsınız.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

onur1982 link' Alıntı:
Geçmiş olsun,ancak karter muhafaza en az kasko kadar önemli olması lazım.başı boş yol tarzının en iyi sergilendiği bir ülkedir bence yaşadığınız yer.acilinden alın bence hemen.her zaman çukura düşmezsiniz.110 ile giderken yolda baş vermiş 20 cm yüksekliğindeki kütleye benim gibi çarparsanız apansız bir şekilde,canınız sıkılabilir :)

Doğru söylüyorsunuz hocam. Onu da ne kısa zamanda opelgm den sipariş verip burda taktıracağım. Serviste 130 tl vermek istemiyorum 50 tl lik malzemeye. Zaten 4 tane vidası var diyorlar, lifti olan özel bir serviste taktırırım 15-20 tl ye.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Demiştim ya birisi hakkını arayınca seviniyoruz, aha ben sevindim işte. (:)

Elinize sağlık, çok iyi yapmışsınız.

:) Valla opel sürücüleri için ben kasis çetelesi tutarım. Yeter ki opel sürücüleri sevinsin. Opel gördüğümde yol veriyorum o derece yani. :) Bakarım ki hangi kasisler daha tehlikeli ona göre ben de arkasından giderim. :):) Sizin hesap asıl kasise girerim adamın girdiği kasisten kaçıyorum diye...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

onur1982 link' Alıntı:

Ben de burdan alacağım hocam. KArgo kaça geldi? Servise mi taktırdınız acaba?

Çıkarıyormuşsunuz... "Karter muhafaza taktıracağım."

- Tabi takalım

"Ama ben muhafazamı aldım da geldim. Aracı alırken hediye etmişlerdi takmayı unutmuşlar." :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, bende sayısız kez çukura düşmüşümdür bazen öyle denk geliyorki sağında araç solunca araç yavaşlayamazsın ya da kar-su dolmşutur hiçbirşey görünmüyordur, bazen tek dikkat çeken az ileride sürücülerin sağa çekip aracın altına baktığıdır..

Bu arada aracımı sık rot-balansa sokarım kontrol amaçlı, ustalar Opel lerin alt takımlarının Mercedes ten sonra en sağlam markalardan biri olduğunu söylerler hep.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Görünmüyor