Küçük Bir Hadise

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar küçük bir hasar oluştu aracımda üniversite otoparkından çıkarken gereksiz iki arkadaş tipo marka araçlarını hiç park edilmeyecek bir yere bırakmışlar içerisindede oturuyorlar mal gibi haliyle bende çıkamayarak hamle yaptım bir kaç kez sonra sinirlerim bozuldu bastım gaza döndüm fakat orda belediyemi koydu nereden geldi bilemiyorum büyük bir çukur etrafı bordürlerle kapatılmış
Malum bizim araçlar basık bizde koltukları iyice basıyoruz tabana kör noktama denk geldi göremedim ve girdm hatun dur demeye kalmadı arka tekerler askıya aldı
w12lr.jpg

Buna benzer kenarlarında 35 -40 cm boyunda bordür olan bir çukur.

Arabamın sağ alt eteği sürtmüş çizikler var ön tekerin arkasındaki çamurluk eğildi küçük bir şekilde ve benim için en önemlisi ön tekerle arka teker arasındaki Şase eğilmiş.
Araç resmen manuel krikoya alır gibi arkası askıda kaldı sağ teker çukurda boşta sol teker de hava da kaldı sadece önler yerde el freni çektim indim hemen millet toplandı fakat tekerler boşta olunca altaki şaseyi eğmiş kaydı durmadı araç 20cm uzunluğunda 4-5 cm içine göçmüş şase

Bunlarda fotoğraflar şaseyi çekemedim sizce nasıl bir uygulama yapılmalı 032questn 032questn

[img=800x535]http://u1312.hizliresim.com/1j/y/w135w.jpg[/img]

[img=800x535]http://u1312.hizliresim.com/1j/y/w137k.jpg[/img]

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Küçük Bir Hadise

Geçmiş olsun kötü bir hadise olmuş, araç fotoğrafı da ekleseydin keşke

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Geçmiş olsun kötü bir hadise olmuş, araç fotoğrafı da ekleseydin keşke
Upload sitelerinde sıkıntı var eklemeye çalışıyorum

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ahmet çok geçmiş olsun. Arabanın resimleri olursa daha iyi. Ama kardeşim o nasıl bir çukur ya. Sırf bunun için belediyeye dava açılır.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Upload sitelerinde sıkıntı var eklemeye çalışıyorum

imageshack.us i denedin mi?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hizliresim,tnypic bunlarıda deneyebilirsin.
Ben aracı asla en altta kullanmıyorum önümü görmem gerekiyor hele burası Türkiye olunca görünmeyen çukurlar birden çıkan kasisler allah muhafaza allahtan fazla açık değilmiş çukur allah korumuş.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

cok gecmiş olsun

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ahmet çok geçmiş olsun. Arabanın resimleri olursa daha iyi. Ama kardeşim o nasıl bir çukur ya. Sırf bunun için belediyeye dava açılır.
Doğan abi sağolasın görmedim abi çok ters geldi öküz gibi girdik hatun görmüş ama kızdım ben basınca vakit kalmadı karter sürtmüş sıyırmış allahtan muhafaza var sıkıntı yok da işte bunlarda çiziklerin olduğu yer burası küçük şase takılıyor abi aklıma eskişehirde vaktim olmadı afyonda götürdüm kaportacıya usta burası düzelmez düzelirse kazalı sayılır araba ana şase vs dedi canım sıkıldı ama bundan da bir şey olmaz dedi

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Ben aracı asla en altta kullanmıyorum önümü görmem gerekiyor hele burası Türkiye olunca görünmeyen çukurlar birden çıkan kasisler allah muhafaza allahtan fazla açık değilmiş çukur allah korumuş.
Allah korudu kardeşim sağolasın arka tekerler oyuncak gibi kaldı havada millet toplandı bir zoruma gitti nese 6-7 kişi arkayı kaldırdılar çukura büyük panel gibi bir kapak koyuldu bastım çıktım bende zor oldu biraz ama çıktık iyi kötü tabi sonrası yükselmiş sinir katsayısı 31agryyy

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

albertxx link' Alıntı:
bende kotugu dibine kadar indiriyordum hatta olsa daha da indirecektim ama gercekten cok tehlikeli bir davranıs bencede en iyisi gerektigi kadar yükseltmek ben artık yatarak kullanmıyorum oturarak kullanıyorum :)