Köpeğe Çarptım

asduskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aslında daha önce bi kaza yaptım başka arabaya arkadan Çarptım aracın sağ tarafında bi hasar olmuştu sağ çamurluk Tampon falan değişti şimdi köpeğe çarpınca tampon taktiralim dedik başka usta gördü bu resimde isaretledigim yeri önceki usta cektirmemis dedi bunu çeksin iyi işçilik yapmamış dedi biz de bunu zaten tampon sokulunce gördük şimdi sormak istediğim köpeğe de aynı taraftan arabanın sağ tarafından Çarptım köpeğe carpmakla bu kısım içine göçer mi yoksa önceki kazadan kalma mı acaba

a0d0dafaac1cbd867ade06995a89f0af.png

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun aracın tampon demiri kesilmiş sanırım eğer köpeğe çarpmadan önce kesilmişse yamulması olası tabi çarptığınız kütlenin büyüklüğüne ve hızınıza göre değişir. Komşumuz ortalama köpek büyüklüğünde yaban domuzuna çarpınca golf aracın önü darma duman olmuştu.

asduskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun aracın tampon demiri kesilmiş sanırım eğer köpeğe çarpmadan önce kesilmişse yamulması olası tabi çarptığınız kütlenin büyüklüğüne ve hızınıza göre değişir. Komşumuz ortalama köpek büyüklüğünde yaban domuzuna çarpınca golf aracın önü darma duman olmuştu.

Teşekkürler çektirdik artık bir önceki kazadan sonra tampon tam oturmuyordu şimdi aynı usta yaptı tam oturuyor. Yapmadan önce diğer ustanın dediklerini anlattık alındı biraz siz sadece beni suçluyosunuz burda dedi. Ama nasıl olduysa şimdi daha iyi oldu.

carsevrn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok kötü oluyor. O günahsız hayvanın canı nasıl yanıyor kim bilir. Araba bir şekilde yapılıyor. Ama bir can bir can çok kötü...

carsevrn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ulan köpek öldü mü kaldı mı hiç düşünmüyor malının derdine düşmüş. Az bile size ne diyeyim.

commigere

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Sayın carsevrn; arkadaşımız da bilerek ya da isteyerek köpeğe çarpmamıştır kanısındayım. Adı üzerinde kaza. Eğer yaralanan bir canlı o şekilde bırakılıp gidiliyorsa ben de sizin gibi düşünürüm. Ama olayı bilmeden bu şekilde yorum yapıp, arkadaşımızı zan altında bırakmak da hoş değil.

Arkadaşımız mesajlarınızı görüp isterse olayı açıklığa kavuşturabilir. Keşke hiç bir canlı kazaya maruz kalıp ölmese ya da yaralanmasa...

Saygılarımla...

asduskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın carsevrn; arkadaşımız da bilerek ya da isteyerek köpeğe çarpmamıştır kanısındayım. Adı üzerinde kaza. Eğer yaralanan bir canlı o şekilde bırakılıp gidiliyorsa ben de sizin gibi düşünürüm. Ama olayı bilmeden bu şekilde yorum yapıp, arkadaşımızı zan altında bırakmak da hoş değil.

Arkadaşımız mesajlarınızı görüp isterse olayı açıklığa kavuşturabilir. Keşke hiç bir canlı kazaya maruz kalıp ölmese ya da yaralanmasa...

Saygılarımla...

Evet hocam insanlar karşısındakini yargılamada çok başarılılar! Ben kendim karıncayı bile öldürmeyen bi insanım! Hem kim ister durduk yere bir kazaya karismayi? Ben olayda 70-80 arası bir hızla gidiyordum ayrıca ama aniden çıkınca yapacak birşey yoktu. Araba 20 metre kaydı ama köpeği kurtaramadık ayrıca eşim de yanımdaydı o da çok korktu. Köpek olmeseydi veteriner cagiracaktim ya da götürecektim. Ben kendim çocukluğumda dedemin yanında kedilerin köpeklerin yanında büyüdüm. Kim kime ne anlatıyor kim kimi karaliyor?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ulan köpek öldü mü kaldı mı hiç düşünmüyor malının derdine düşmüş. Az bile size ne diyeyim.

Form kurallarını okumadığınız belli. Paylaşım/yorum yapmadan evvel form kurallarımıza göz atarsanız iyi olur.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Niye ulan demek yasak mı hocam?

"ulan/lan" gibi argo sözcükler güzel bir tabir şekliyse o zaman biz de sana "ulan" diye hitap edebilir miyiz?