Otomobile parça parça servet ödüyoruz

sevmektenyana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sa. reklamsız

Arkadaslar bu hafta sonu Pazar gunu evime gelen ZamanGazetesinin pazar ekinden aynen alıntı yaptım umarım istifade etmişsinizdr..
Bende tam 80bin km ye gelmiştim ki bu yazıyı okudum napacam nasıl gidecegim servise hem ilk kez servise gitme maceram olacak artı arabndan da cok bişey anlamıyorum ve yuksek okul mezunuyum anlıcanız yazı ile birebir örtüşen biriyim..Bana kolay gelsin Elinden kurtulayım servisin su ana kadar arac hep serviste bakım gördu dedi aldıgım kiş o yuzden bende gitmeyi gerek goruyorum ne dersiniz??

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bu hafta sonu Pazar gunu evime gelen ZamanGazetesinin pazar ekinden aynen alıntı yaptım umarım istifade etmişsinizdr..
Bende tam 80bin km ye gelmiştim ki bu yazıyı okudum napacam nasıl gidecegim servise hem ilk kez servise gitme maceram olacak artı arabndan da cok bişey anlamıyorum ve yuksek okul mezunuyum anlıcanız yazı ile birebir örtüşen biriyim..Bana kolay gelsin Elinden kurtulayım servisin su ana kadar arac hep serviste bakım gördu dedi aldıgım kiş o yuzden bende gitmeyi gerek goruyorum ne dersiniz??

bursada arkadaslarin önerecegi güvenilir özel servisler vardir.
onlara git derim...

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

reklam değilde ondanmı 2.defasındada adını geçiriyorsun ve büyük harfler kullanıyosun?
ben gazeteyi gidip alıyorum,seve seve yürüyorum arcımı kullanıyorum. öyle "beni al bak ben ayağına kadar getiririm yeter ki beni oku" diyerek benim zorla evime girmeye calısan gazeteyle işim yok.
gazeteni kendin oku dostum.

ondernet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece emeğine sağlık kardes gazeteleri ve özellikle reklam içerecek isimleri geç.sadece bizim için fikirler önemli diye düşünüyorum herkez arabası için zaten harcıycanı gene harcıyo oyüzden falan gazetesi söle yazmış filan tv kanalı böle demiş diye kocaman kacaman yazılarla reklamlarda bulunmak kimsenin dikkatini cekmez ayrıca itici olur ... sadece emeğine sağlık kardes