klima bakımı ve polen fılıtresı bakımı

srknclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benimblog.com
loopus058 arkadasin dediginr kesinlikle katiliyorum

bana ustam şöyle demişti , kışta olsa yazda olsa klimanı açcaksın biraz çalışacak eğer kış boyu çalıştırmazsan arızalar oluşur demişti öyle yapıyorum sorun yok şükür şimdilik keza; kullanma klavuzundada aynen öyle yazıyor ara sıra çalıştırılmalıymış.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar klima temizliği için "Arexons Klima Dezenfektan Spreyi" kullansak temizlik açısından verim alabilirmiyiz yoksa bu ürünler işe yaramazmı..
Birde nasıl kullanıldığını bilen varmı? ben mağazadaki elemana sordum ama net bir cevap alamadım.
arabanın sağ ve sol havalandırmasından (ortadaki olmazmış) hortumu sokup biraz sıkıyormuşuz ve 5 dk bekledikten sonra klimayı çalıştırıyormuşuz, acaba her araç için aynımıdır daha verimli kullanmanın yolu varmıdır?

http://online.modacarstore.com/products/product.php?productid=11585

loopus058

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlaka çalışır

dışarısı soğuk olduğu zaman klima devreye girmiyoki
valla Sivasta -35'lerde bir ara denedim o soğukta bilebuz gibi üflüyordu çalışıyordu.

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-35 lerde tabiki buz gibi üfler klşmayı bırak fanda buz gibi üfler o soğukta... önemli olan +35 lerde buz gibi üflemesi...

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın astrammm benim aracım 2000 model vectra 1600 cc B kasa.. benim araçtaki manuel klima sadece soğutma yapar ısıtma yapmaz mı diyorsunuz.. bu klimalar hem sıcak hem soğuk çalışmıyormu_?

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide sorunlu dün soğuğa verdim son ayrda 5 dkka beklememe rağmen tık yoktu hala soğuk üflemedi bu nedendir sizce ??filtrelerin değişme zamanımı gelmişdir...