kilometre geri alma, silme.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı galeriden aldık enıstem kaportacı babamın kuzenı motorcu yanımızda götürdük enıstem kaportaya babamın kuzenı motora çok iyi dedi km oynanmamıstır %90 dedi ve dediği gibi çıktı en son aralıkta 98.000 bakımına girmiş biz şubatta aldık adam 2 aydır bende dedi aldığımızda 102.000 km olmus...

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa direksiyondan anlaşılır diiosun deri kaplatıo bişeler yapıo vitesten anlaşıır diosun vites topuzunu değiştirio pedallardan anlaşılır diosun onuda değiştirio döşemelerden anlaşlılır diosun iç dış detaylı yapıo....boyları devrilsin bu km düşürenlerin illaki bi yerde çıkar.galerici bi arkadaşım demişti hep isstanbuldan şireket arabalarını tokatlayıp tokatlayıp anadolu şehirlerine sürüyolar

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa direksiyondan anlaşılır diiosun deri kaplatıo bişeler yapıo vitesten anlaşıır diosun vites topuzunu değiştirio pedallardan anlaşılır diosun onuda değiştirio döşemelerden anlaşlılır diosun iç dış detaylı yapıo....boyları devrilsin bu km düşürenlerin illaki bi yerde çıkar.galerici bi arkadaşım demişti hep isstanbuldan şireket arabalarını tokatlayıp tokatlayıp anadolu şehirlerine sürüyolar

Bizzat başıma geldi Ankara'da.Galerici İstanbul Gedizler Opel'den aldığı Astra H 2005 model arabayı az daha bana 25500e satıyordu.Kapora verdim 50 lira.Arabayı görseniz cillop gibi,içi dışı.Bilinçli bir şekilde bütün aksamlarını incelemiştim ama tertemizdi herşey.Allah'tan İstanbul'da polis olan dayıma plkayı sorgulatmışım son anda(araba o kadar temiz druyordu ki gerek bile duymamıştım aslında).
Sonuç:Araba Gedizler Filo Kiralama arabası çıktı.
Olan benim 50 liraya oldu.Hiç önemli değil.
Ha bu arada arabanın km'si 35000 de idi. :)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
araç km sini belli ediyor zaten, o yüzden biraz kurnaz olmak lazım keklenmeyin.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar mutlaka km düşürme sahteciliktir ama aracı alırken dikkatli olursanız inanın km sinin yüksek olkmnasına da bu kadar takılmazsınız araç kesinlikle bir şekilde km sini üç aşağı beş yukarı belli eder.ben km sine bakmam aracın o kadar hatta temiz kullanılmış olsun hatta motor yeniden yapılmış olsun isterse opel için km yüksek olması düzgün kullanılmış ise sorun değildir bence

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
107 binde aldım, vectra için inanılmayacak rakam, inandım ama başta çok temiz görünmüştü. Ama elimdeki parayı Siena EL ye vermektense yine opelden devam etmeye karar verdim... Allah'ım kaza bela, büyük sıkıntı vermesin daha çook idare eder bizi inşallah.

66ercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bem km sıfırlamaya basılı tuttum 14972 021.2 böyle bi rakam cıktı arabanın şimdiki üzerinde yazan km 156018 yazıyo benim km demi düşürülmüş sizce düşürüldü ise km şimdi kac oluyor yardım edin lütfen...saygılar

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu km düşürme cok ahlaksızca bir hareket yapanlar belki bizlere hesap vermez ama ya allah'a nasıl hesap verecek arac satarken bildiğimiz ne varsa söylemek gerek aksi herşey yalandır ve günahtır
ben aracımı satarken cakmaklık mp3ümde kürtce türkce müzikler vardı ve aracta 3 tanede kürtçe kaset vardı aracı sattığım zaman onları bile almadım hatta adama yarın devri almaya geldiğinde buroya uğra ordan gidelim sana ara kabloyuda vereyim dedim en ufak birşey almadım aracın üstünden ve ertesi gün adama ara kabloyuda verdim devir işlemlerini hallettik aracı alan arkadaş bir uzman cavuştu ve kürtce bilmiyordu satış işlemlerimizden sonra aradan 15 gün gibi bir zaman gecmişti adam elinde benim 3 tane kürtce kasetle buroma geldi kasetleri verdi ve teşekür ederek kürtce anlamadığını dolasıyla kasetlerin hicbir işine yaramadığını söylerek geri verdi bana neden almadığımı soruncada aracın üzerinde idi ve sana aracı o kasetler içindeyken satmıştım o yüzden almadım dedim adam birkez daha teşekür ederek yanımdan ayrıldı ve halende o arkadaş beni arar ve hal hatır sorar buda bana ayrı bir zevk yaşatır
dünyanın üç kuruşunu öteki dünyanın güzelliklerine tercih edenler denk gelirse onları allaha havale edin elbet hesabı sorulur ondan

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bem km sıfırlamaya basılı tuttum 14972 021.2 böyle bi rakam cıktı arabanın şimdiki üzerinde yazan km 156018 yazıyo benim km demi düşürülmüş sizce düşürüldü ise km şimdi kac oluyor yardım edin lütfen...saygılar

öyle bişey yok.. şehir efsanesi onlar...
araba kendince bakım aralığını söylüyor orda. hani ekranda arasıra INSP yazısı çıkıyorya... işte onla ilgili bişeyler.. tam detayını sorarsan bende bilmiyom