Kia Sorento mu Nissan qashqai mi ?

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorento tercihimdir.Yalnız 2007 model ve üstü almanız lazım.X-force diye geçer motor güçlüdür yakıt daha düşüktür ayrıca yol tutuşu çok daha iyi.2005-2006 model kesinlikle düşünmeyin bile.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugun araç satış sitesini gezerken Dodge Caliber diye bi araç gördüm sizce alınır mı bu araç?Daha önce kullanan var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-dodge-2007-caliber-2-0-crdi-97527082/detay

türkiyede bu hatayı yapma bence. dodge yurt dışında tanınmış bi araç ama türkiyede iş yapmaz. parçası sıkıntı tamiri sıkıntı satışı sıkıntı. hemen satacak durum oluşmaz bizde, servisten başkasına yaptırmam, parçasıda orjinalini beklerim gelince taktırırım diyorsan olabilir. sonuçta keyif meselesi :) ama nissanı tercih et derim.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
dayım Sorento dedi alma elinde kalır dedim, onu almadı başka bir Sorento aldı şimdi satamıyor :)

223.000km 2000 model Vectra'mızın deri koltukları sapasağlam (nazar değmesin :) ) sadece direksiyonun çok tutulan bölgelerinde yıpranma var, 2006 (yada 07) Sorento'nun deri koltuklarının ağzı gözü kaymış, döşeme yıpranmış soyulan bölümler var. belki o aracın kullanımından kaynaklanmıştır ama yinede parça ömrü konusunda başarısızlığını da gösteriyor bence.

oturuş pozisyonuda hiç jip gibi değil. ben para verip almam.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu arada qashqai arazi aracı değil crossover

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustad beni Düşündüren tek şey bu aracın arıza yapması halinde zorlaırmıyım tamirci bulmakta?

kocaelindesin tamirci bulmakta zorlanmazsın basar istanbula gidersin ama 4x2... araç bence Chrysler e yönelin zj veya xj alabilirsiniz... şu an koç grubu aldı türkiyede fiat servisleri bakıyor parça sıkıntızı zaten çekmezsin mopar da bütün parçalar var usta konusundada servis dışında amerikancı ustalar var.. mesela ben bugün gran cherokee aldım :) araştırdım usta var parça var neden jeep markasını tercih etmeyim dedim kendime ve kimseye aldırmadan aldım...