Kia Sorento mu Nissan qashqai mi ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dayım Sorento dedi alma elinde kalır dedim, onu almadı başka bir Sorento aldı şimdi satamıyor :)

223.000km 2000 model Vectra'mızın deri koltukları sapasağlam (nazar değmesin :) ) sadece direksiyonun çok tutulan bölgelerinde yıpranma var, 2006 (yada 07) Sorento'nun deri koltuklarının ağzı gözü kaymış, döşeme yıpranmış soyulan bölümler var. belki o aracın kullanımından kaynaklanmıştır ama yinede parça ömrü konusunda başarısızlığını da gösteriyor bence.

oturuş pozisyonuda hiç jip gibi değil. ben para verip almam.

bizim patronun koltuklar falan sapa sağlam :) daha önce yusuf hayaoğlunun arabasıymış öyle demiş oguslardan alırken servis :) plakası yh zaten. oturuş pozisyonu sıkıntılı evet otomobil jeep tarzı birşey kullanıyormuşsun hissi veriyor. ama ikinci elinde sıkıntı yok soran çok var sorentoyu ama üzerinde tedbir var satamıyoruz

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son 2 yıldır Sorento hk güzel bir yorum duymadım henüz...Nissan bu konuda lider oldu piyasada...

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım..
Crossover veya jip tarzında son 2 aydır araştırmadayım.. Ne kaşkai nede Kia.. 4 çeker jip Japon.. Amerikan ve alman da olur ama ağır araçlar pahalı bide.. Sana tavsiyem Mitsubishi Outlander 2,0 DI-D 2008-2009 model git içine otur donanımına ve sağlamlığına bak..55-60 bin e alırsın.. diğerleriyle alakası yok.. koltuk ısıtma soğutmasına kadar herşey tam full araçta standart olarak..ben bu hafta içi alıyorum tek kelimeyle mükemmel bi araç..
Honda veya Mitsubishiden şaşma..diğerleri kalitesi berbat sanırım 10 a yakın kaşkai sorento vb. araç baktım son 1 ayda..outlanderin koltuğuna oturunca işte bu dedim yemin ederim sana..sadece git gör içine otur..sora zaten onu alacaksın eminim..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorentonun yürürü çok berbat , normal şartlarda bir sürü aynı sınıf arabayla rahatlıkla girebileceğiniz bir vrajı alim diyorsunuz, alamıyorsunuz arabanın arkasında bir çatallaşma oluyor.. Ciddi mana da bir dengesizlik var . Nissan ise kia'ya göre daha tok olduğunu düşünüyorum ama illaki 2 arabaya da binip test sürüşü yapmanız lazım. karar sizin.