Arkadaşlar sizce bu takas mantıklı mı? Acill

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı satma sebebi nedir? Frontera acayip kıytırık zıplayarak ilerleyen PejoJ9 gibi rahatsız bir araba.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jeep kullanıcısı olarak sana söyleyeceğim eğer jeep almak için aracını satıyorsan bu 94 model ısuzu dizel motorlu suv dan uzak dur derim. aslında motoru taş gibidir ancak frontera A biraz kalas gibi bir araç bunun yerine frontera b 2000 -2001 model 2.2 dti veya 3.2 v6 alınabilir. ama dizelde olsa 100 km de min 12 lt. yakıtı gözden çıkarman gerekli. illa suv alıcaksan grand cherokee al derim donanım olarak doymuş bir araç ve karizmatik.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ben olsam takas etmezdim. Nedense bana bir arabanın satılıp daha düşük modelli bir aracın alınması pek mantıklı gelmiyor. Birde takas düşündüğünüz araba nedense içime sinmedi. Bunun yanında bu tür bir arabanın elde kalma ihtimali çok yüksek.Ayrıca Hasan abi bir arkadaşımın 4.0 V8 Cherokee'si vardı bir kaç kez kullanma fırsatım olmuştu. En başta bindiğin zaman böyle premium bir araba havası oluşturuyor. Gidiş hissiyatı zaten Audi Q7 3.0 TDi'da yok. + Birde senin araba 5.2 V8 :) Bambaşka hissettiriyordur. Eğer yakıt tüketimi ve yedek parça konusunda sıkıntıları düşünmüyorsa konu sahibine tavsiye ederim.

Son düzenleme:

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben benim aracı sattım doğukan :) yaza inşallah kısmet olursa temiz 1998 5.9 v8 efsane bir araç veya 2002 4.7 v8 alacağım yedek parçada sıkıntı yokta usta sıkıntısı var yada şöyle diyim arabayı dükkan önüne çekince çifte tarife uyguluyorlar.. aracı aldığımda söz seninle bir test sürüşü hatta hafta sonu arazi sürüşü yaparız bizim grupla .. sonunda sende araziye girdiğinde sevip alırsın birtane :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

serdarzero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O araç sizi üzer, çok gereksiz bir takas kanımca.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
ben benim aracı sattım doğukan :) yaza inşallah kısmet olursa temiz 1998 5.9 v8 efsane bir araç veya 2002 4.7 v8 alacağım yedek parçada sıkıntı yokta usta sıkıntısı var yada şöyle diyim arabayı dükkan önüne çekince çifte tarife uyguluyorlar.. aracı aldığımda söz seninle bir test sürüşü hatta hafta sonu arazi sürüşü yaparız bizim grupla .. sonunda sende araziye girdiğinde sevip alırsın birtane :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Eksik olma abi :). İlla jipi almana da gerek yok , boş vakit ayarlayabilirsek yine yaparız etkinlik. Bu arada arkadaş kendi arabası için yedek parçası çok pahalı diye söylenip duruyordu onun için yazdım ama artık ne derece doğru bilemem. Bu arada 5.9 V8 olursa tadından yenmez :D 4.7 falan onun kadar tat vermez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...