Araç tavsiyesi..

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uheuehh biride iyi bi araç yazmamış..ya aslında şöyle söyleyim..range rover sport kullandım baya bi süre o çok hantaldı..bide vergi falan malum..ben aracın parasında değilim ama klas bişeyler olsun diye..X5 i iyi biliyorum ama 2008 X5 e adamlar 160-170 diyor temizine..benim max bütçe 140 ilandaki 157 onu baz almayın 140 a buldum bitane..parasından çok 240hp diyor performansı nasıldır yol tutuşu falan onu merak ettiydim..

amaç performanssa vs ise ben suv bakmazdım açıkcası. çok daha güzel hızlı spor araçlar var söylediğiniz bütçelere. he dağlık vs alanlara dediğiniz gibi çıkılıyorsa neden alınmasın. ama oralarada az gidiyorsanız bence gereksiz bi tercih olur gibi..

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Opel forumunda ki en kaliteli en başarılı en sağlam araba Astra'dır Otomatik şanzıman. O da olmazsa Vectradır,Insigniadır. Range Rover'da neymiş? :)

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında aynı şeyleri söylüyoruz. Yukarıda da yazdığım gibi prestij için olacaksa en uygun seçenek Range.

Ama bunun dışında arazi kullanımı için veya güvenli ve geniş aile kullanımı için birçok farklı seçenek mevcut.

240hp ye gelirsek, sizi korkutacak bir güç değil. Range hem ağırlığı hem de çekiş sistemi nedeniyle bu gücü korkutarak yansıtmıyor. Daha doğrusu yansıttığı güç korkutacak seviyede değil. Üstelik çoğunlukla şehir içi kullanılacaksa hiç korkutacak bir güç değil. Ha aynı gücü üreten hafif RWD spor bir araç olsaydı sizin sürüş becerinize de bağlı olarak bazı durumlarda korku yaşatabilirdi.

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
range rover ın en sevdiğim kasası..güzel araçlar ama dağa taşa vurmak için bu kadar para verilir mi orası benim de kafamı karıştırdı ama para sizin keyif sizin tabikide siz bilirsiniz :)

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracı denedim dün..trabzonda..aracın konfor falan güzel yol tutuşuda korktuğum gibi değilmiş. kullandığım tek kapıydı..giriş çıkış sıkıntılı 4 kapılısına bakmak lazım..yakıt konusundada 100/12 lt yazıyodu ekranda düşündüğüm gibi yakıtıda fazla..performans konusundada gaza köklediğim zaman araç kendini atıyor ama bi otomobil gibi değil..dengeli kalkıyor..sağolun yorumlar için..bu aracı alıcam büyük ihtimalle..saygılar..

ayrıca bu aracı dağa taşa vurmıcam sadece belki ayda yada 2 ayda 1 kez mecbur kalırsam araziye çıkıcam ama sadece stabilize yol..yani öyle kır bayır değil..