Suziki grand vitara 2.0 nasıldır?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
29 bin vermem şahsen. hiç bir estetik yok arabada. konsol falan 90 model japon arabaları gibi...

Son düzenleme:

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz daha yaşlı olur ama rav4 düşünür müsünüz ? Amcamda var 2 yıldır çok memnun tam otm. ama 4 ileri olduğu için yakıt biraz fazla 12-13 lt LPG karmada. Arazide çok fena değil basının çaresine bakar :) benim astardan iyi yürüyor sanki :D

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi valla yok böyle bir araba ben daha önce görmedim..şirket aracı olarak yazın almış olduğum Grand vitara önceden kullandığım yine şirket aracı olan Captiva ve ASX ten sonra bi acaip gelmişti..özellikle otomatik vites geçişleri vites aralıkları falan çok ters çok gürültülü bir araçtı ve kırsal kesimlerde bu aracı çok görmem nedeniyle "bu arabayı kim neden alıyor acaba" diye sorgulayıp dururdum hep..1 aydan sonra araçta bişey farkettim. aracın süspasiyon sistemi kırsal bölgede gördüğüm en rahat araçtı milletin 30 la gittiği yerde abartısız 120 ile gidiyorum. dengesi mükemmel ve yol tutuşu çok çok üst düzey. şimdi doğuda yaklaşık 50cm kar var ve araçta ne kayma ne sapma en ufak bir hareketlilik yok. ya hakkaten bizde mitsubishi L200 ler falan var ne biliyim rangerlar..tamam hadi onlar pick up ama zincirle bile gitmiyor yaw pickuplar..ama bu vitara varya bambaşka bişey. kapı izasında kar var şuan..ama yollara ilk izi ben açtım. 4 çekerde kilitlemeden bu gidişi inanılmaz. zaten bi pajero gidiyor şuanda kırsalda bide bu vitara..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
O zaman anlaşılan, asfaltta isen alma, dağ, tepe, dere, taş ise hakkını verir.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Hort :)

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman anlaşılan, asfaltta isen alma, dağ, tepe, dere, taş ise hakkını verir.

ha evet düz yolda max hızı 160..ayrıca kafa beyin kalmıyor..ama arazide mükemmel bişey..bide unutmadan yedek parçaları aşırı pahalı. mesela arkadaki yedek tekeri varya kapakta asılı onun dış kısmına 2000 lira istedi adamlar :) düşmüştü bendeki..