KGS sorusu?

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otoban/köprü girişlerinde satılan KGS kartlarının dolumu yine otoban/köprü girişlerinde bir de Ziraat Bankası şubelerinde yapılıyor.

Otobanda gişelerin önünde KGS dolum/satış büfesi var (ki sanıyorum elindeki kartı da oradan aldın), oradan yaparsın yine dolumu. Büfenin camında gidiş/dönüş+bir adet köprü geçişi için ne kadarlık dolum yapılması gerektiği de yazıyordu geçenlerde.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankaradan otobana girerken gişelerde dolum yapıyorlar;)

Son düzenleme:

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sürekli otoban kullanan biriyim bu arada bazı banka kredi kartları da KGS görevi yapmaktadır. Burada banka adı vermem sanırım uygun olmaz. Karta gerek kalmadan kredi kartı ile geçiş yapar ve bu geçiş bedelleri kredi kartınızdan düşer arkadaşlar.

Katılıyorum kardeşim, hemen hemen her bankanın kendi kredi kartı bünyesinde KGS sistemi eklenebiliyor sanırım. Bende de bir tane var hem kredi kartı olarak, hem KGS kartı olarak kullanıyorum. Hoş güzel geçen gün oğlan, KGS iptal olucakmış diye bir laf etti. Çok canım sıkıldı milletin başına gene bir harç parası yükleyecekler, birisi durdu düşündü nasıl bir gelir daha sağlarız, dur şu kartları yeni bir isimle çıkartalım nasıl olsa mecburlar ... alacaklar, ordan biraz daha gelir elde ederiz dedi... Çok içim acıyor coook!

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç kasma shelle git 2 lira kart ücreti (zam gelmemiştir herhalde ) istediğin kadar da kartına para yükleyebilirsin.

yiter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet shell, opet vs. kgs satılıyor 2,5 tl. ye istediğin kadar da yükleme yapabiliyorsun benzin istasyonlarından

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet shell smart card vb. kartlar en mantıklısı. ama ben bundan bir ay evvel ulukışla gişelerde 10 tl yüklemiştim. sanırım bu 50 lira alt limiti istanbul için geçerli :s