KGS sorusu?

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar cuma günü kısmetse istanbula gideceğim. 2 sene önce gittiğimde gişelerden kgs kartı almıştım. muhtemelen için boştur. buna nasıl kredi yükleyeceğim? ne kadar yüklemem lazım? karşıya gidip ertesi gün geri geleceğim?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 tl yüklemen yeterli nerden aldın hangi bankadan aldıysan ordan doldurursun.. ama garanti olsun bir 20tl at gene .. fazla dursa sorun olmaz. ilerde gene kullanırsın otobandada kullanıcaksın çünkü..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 tl yüklemen yeterli nerden aldın hangi bankadan aldıysan ordan doldurursun.. ama garanti olsun bir 20tl at gene .. fazla dursa sorun olmaz. ilerde gene kullanırsın otobandada kullanıcaksın çünkü..

anadoludan avrupaya hele bir gec. donusu fsm den yaparsan eger gise den alinmis kartin varsa fsm koprusunde dolum giseleri var. min dolum 20 yada 25

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bi bankanın kartı değil sanırsam. gişelerden almıştım.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son gişelerde kartım bittiğinde minumum 50 tl aldılar benden şimdi fiyat düşdüyse bilmiyorum..

gişelerdeki kartını bir ziraat bankasına yolun düşerse sor bakalım dolduruyorlarmı tahminimce %80 doldururlar neticede ikiside devlet..

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 tane kart var bizde,bi ziraattdan alınan bide gişelerden(en azındna bizimkisi öyle),ziraat vardı karayolunda dolum yapmak mecburiyetinde kaldık ama illaki karayolunu kartını almak zorudan kaldık boşa 5 lira kart parası vererek,insanlarda para yolmanın bin türlü yolu işte,Demeye getirdiğim nerden alıyosan ondan doldutturcan bizim gibi mağdur olma :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 tl aldıklarında denize düşen yılana sarılır misali gişe memuruna bakarkenki yüz ifadem aşağıdaki gibi oldu :D :D

b7m4d4.gif

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bilgim kadarı ile Kara Yolları gişelerinden alınan kartlar yine Kara Yolları Gişelerinden dolum yapılmaktadır. Daha önce 20 TL olan dolum ücreti 50 TL olarak belirlenmiştir arkadaşlar.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim kartım ama ziraat vede ben tam boğazköprüsü girişindeki yerde doldurdum daha doğrusu mecbur kaldım..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sürekli otoban kullanan biriyim bu arada bazı banka kredi kartları da KGS görevi yapmaktadır. Burada banka adı vermem sanırım uygun olmaz. Karta gerek kalmadan kredi kartı ile geçiş yapar ve bu geçiş bedelleri kredi kartınızdan düşer arkadaşlar.